Dordrecht, Netherlands

Dordtse vrijwilligers maken kans op prijs en 2000 euro

Vrijwilligers zijn onmisbaar in de stad. Om hen in het zonnetje te zetten, wordt ieder jaar op de Dag van de Vrijwilliger (7 december) de vrijwilligersprijs uitgereikt. Dit jaar krijgt de verkiezing een nieuwe stijl.
Nynke Cuperus | 9 september 2020 13:56 | Aangepast op 9 september 2020 13:56
Zo wordt er naast de Passieprijs en Talentenprijs ook een Publieksprijs uitgereikt. Dordtenaren kunnen in de voorronde hun stem uitbrengen op een vrijwilligersorganisatie. De winnaars van bovenstaande prijzen ontvangen 2000 euro om te besteden aan hun vrijwilligersbeleid. Ook is er een aanmoedigingsprijs met een waarde van 1000 euro.

“De inzet van vrijwilligers is onmisbaar voor onze samenleving”, zegt wethouder Peter Heijkoop. “Zeker in deze moeilijke tijd met COVID-19 blijkt dat zij goud waard zijn en onze stad mede draaiende houden. Dit jaar richten we ons op wat een organisatie met de inzet van vrijwilligers wil bereiken. Er zijn veel mooie initiatieven in Dordrecht en het zal een hele uitdaging worden om tot een keuze te komen!”

Inschrijven & stemmen

Dordtse vrijwilligersorganisaties en burgerinitiatieven kunnen tot 7 oktober 2020 inschrijven op de website van INZET078! Dordtenaren kunnen vanaf 8 oktober op diezelfde website stemmen op de Publieksprijs. Wethouder Peter Heijkoop zal de winnaars op 7 december bekend maken tijdens een online evenement.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Wantijbad klaar voor het seizoen: nieuwe lichting toezichthouders geslaagd

Het Wantijbad kan dit weekend met een gerust hart open: een tiental badmeesters en juffen is deze we...

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...