De Dordtse Kim Busch heeft zondag in Boedapest brons gewonnen op het WK. Zij deed met haar zwemploeg mee aan de estafetterace.
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 16 maart 2026 14:08
13 maart 2026 11:19
Redactie Streekomroep | 16 maart 2026 08:22
De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Zwijndrecht.
Een personeelslid van de gevangenis in Dordrecht heeft begin februari ernstig letsel opgelopen door toedoen van een gevangene. Volgens een woordvoerder van de Dienst Justitiele Inrichtingen (DJI) gebruikte de gevangene uit het niets geweld tegen twee personeelsleden tijdens een gesprek met hen.
De laatste lootjes van de campagnes voor de gemeenteraadsverkiezingen zorgen in Dordrecht voor wat opvallende praktijken. Partijen zijn hun campagneposters recht over die van andere partijen aan het plakken, wat leidt tot bijzondere collages.
Lobbyteksten van maatschappelijke organisaties en bedrijven komen soms letterlijk terug in de verkiezingsprogramma’s van lokale politieke partijen. Dit blijkt uit onderzoek van de regionale omroepen in samenwerking met de Open State Foundation.
Hoe zorg je als school voor uitstapjes en speciale lessen als daar geen geld voor is? De Nestas scholengroep denkt daar een oplossing voor te hebben. Woensdag 18 maart wordt de stichting Vrienden van Nestas gelanceerd.
Een kamer in een woning aan de Bosboom-Toussaintstraat is door de burgemeester van Dordrecht gesloten. Er is namelijk een grote hoeveelheid aan harddrugs en een vuurwapen met kogels gevonden.