gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DOV sluit seizoen af met barbecue

1a1565aacc8d8c0be9dad06ecb7dbdf7

De Dordrechtste Ondernemersvereniging komt ieder jaar net voor de zomervakantie bij elkaar om het seizoen feestelijk af te sluiten. En reden voor een feestje was er zeker.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De economie trekt ook in Dordrecht aan. Er zijn de laatste tijd nieuwe winkels geopend en bedrijven bijgekomen. Maar er moet nog steeds op groei worden ingezet, vindt het nieuwe college. "We hebben faciliteiten die grote steden ook hebben, zoals dit prachtige Dordrechts Museum. Maar we moeten het voor de toekomst ook wel betaalbaar houden", zegt wethouder Maarten Burggraaf. "Daarom moeten we blijven groeien en moeten er meer huizen gebouwd worden."

De ondernemers die aanwezig zijn op de barbecue in de tuin van het Dordrechts Museum zijn over het algemeen positief over het Dordtse ondernemersklimaat. En de rol die de gemeente daarin speelt. "Wij moeten zorgen voor een goed vestigingsklimaat", zegt Burggraaf. Maar de gemeente kan meer doen. Wouter Noels (Postillion Hotel): "Zorgen voor een goede infrastructuur bijvoorbeeld. Het wordt steeds drukker in de stad. Maar eigenlijk moet het een wisselwerking zijn tussen de gemeente en de ondernemers."

De avond werd afgesloten met een veiling van Dordtse producten. De opbrengst ging naar goede doelen.

Lees ook

Webfoto

In dit dorp genieten honderden kinderen van de Speel-In: ‘Ieder kind kan hier gewoon lekker kind zijn’

Een groot zomerspektakel voor kinderen. Van timmerdorp tot een gamezone en van een spookhuis tot het laten zetten van een nep-tatoeage. Het kan allemaal bij de Speel-In in Hardinxveld-Giessendam. Het evenement is een soort kindervakantiewerk voor kinderen uit het dorp en omgeving. Extra bijzonder, omdat er maar weinig activiteiten voor deze doelgroep in de buurt te vinden zijn.

PSX_20260827_002259

Barbecue vliegt in brand in geparkeerde bestelbus

Een geparkeerde bestelbus in Hendrik-Ido-Ambacht heeft in de nacht van woensdag op donderdag schade opgelopen, nadat er brand uitbrak in de laadruimte. De eigenaar van de bus zou volgens Rijnmond zelf al een eerste bluspoging hebben gedaan, maar belde de brandweer toen dit niet lukte.

Dordrecht Pride

Extra veiligheidsmaatregelen tijdens Dordrecht Pride: ‘Het gevoel van veiligheid staat voorop’

De organisatie van Dordrecht Pride neemt dit jaar extra veiligheidsmaatregelen tijdens het evenement. Nog met evenveel enthousiasme als de tien eerdere edities wordt door voorzitter en oprichter Lennart Lenskens uitgekeken naar de editie van dit jaar. Toch zijn er ook zorgen.

Noordtunnel foto

Zomervakantie voorbij, maar werk aan de weg gaat door: extra drukte verwacht

De zomervakantie is bijna voorbij en dat betekent dat de drukte op de wegen weer toe gaat nemen. Met onder meer de afgesloten Papendrechtsebrug (N3) en het vrachtwagenverbod op de Merwedebrug (A27) moeten weggebruikers in onze streek rekening houden met een extra reistijd in de spits van 30 tot 60 minuten, waarschuwt Rijkswaterstaat.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.