gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

DOV sluit seizoen af met barbecue

1a1565aacc8d8c0be9dad06ecb7dbdf7.jpg

De Dordrechtste Ondernemersvereniging komt ieder jaar net voor de zomervakantie bij elkaar om het seizoen feestelijk af te sluiten. En reden voor een feestje was er zeker.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
De economie trekt ook in Dordrecht aan. Er zijn de laatste tijd nieuwe winkels geopend en bedrijven bijgekomen. Maar er moet nog steeds op groei worden ingezet, vindt het nieuwe college. "We hebben faciliteiten die grote steden ook hebben, zoals dit prachtige Dordrechts Museum. Maar we moeten het voor de toekomst ook wel betaalbaar houden", zegt wethouder Maarten Burggraaf. "Daarom moeten we blijven groeien en moeten er meer huizen gebouwd worden."

De ondernemers die aanwezig zijn op de barbecue in de tuin van het Dordrechts Museum zijn over het algemeen positief over het Dordtse ondernemersklimaat. En de rol die de gemeente daarin speelt. "Wij moeten zorgen voor een goed vestigingsklimaat", zegt Burggraaf. Maar de gemeente kan meer doen. Wouter Noels (Postillion Hotel): "Zorgen voor een goede infrastructuur bijvoorbeeld. Het wordt steeds drukker in de stad. Maar eigenlijk moet het een wisselwerking zijn tussen de gemeente en de ondernemers."

De avond werd afgesloten met een veiling van Dordtse producten. De opbrengst ging naar goede doelen.

Lees ook

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.