Dordrecht, Netherlands

Drama bij brugwachter Teus: vogels ontsnapt

Hij is inmiddels een bekende verschijning op de Prins Hendrikbrug: Teus, de brugwachter. Via Facebook waren zijn belevenissen al te volgen, maar sinds kort in hij ook te zijn op RTV Dordrecht.
Marjolein Vos | 15 juni 2021 10:23 | Aangepast op 15 juni 2021 10:23
In de eerste aflevering was al te zien dat Teus de nodige problemen had met vriendin Gerrie. In de nieuwe video lijkt het helemaal uit de hand te zijn gelopen. Gerrie is ervandoor vanwege een ruzie over ontsnapte vogels.

Teus de brugwachter is een kunstproject. Hij is in het leven geroepen als onderdeel van de tijdeljike invulling van zes brugwachtershuisjes, die geen functie meer hebben sinds de automatisering van de brugbediening. In 2017 werd daarmee gestart. Ook de huisjes bij onder meer de Boombrug en de Draaibrug zijn voorzien van kunstwerken.

Lees ook

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...