Dordrecht, Netherlands

Drechtraad op werkbezoek

De complete bestuurlijke top van de Drechtsteden is gisteren op werkbezoek gegaan bij vijf bedrijven in de regio.
Peter Tromp | 3 september 2015 15:06 | Aangepast op 3 september 2015 15:06
Het was een zware delegatie, bestaande uit alle leden van de Drechtraad en hun vervangers, 11 raadsleden en collegeleden van de zes gemeenten en 9 van Hardinxveld-Giessendam.

Volgens de voorzitter van de Drechtraad, de Dordtse burgemeester Brok, was het de bedoeling om in de praktijk te zien hoe in de regio bedrijven en organisaties omgaan met belangrijke thema’s, zoals duurzame bedrijfsvoering, technologische ontwikkelingen, economische ontwikkelingen en arbeidsmarkt.

Verschillende bedrijven in Zwijndrecht, Alblasserdam en Papendrecht werden bezocht. In Dordrecht stonden het Onderwijsmuseum en de Duurzaamheidsfabriek op het programma.

Lees ook

Ridderkerkse vrouw slachtoffer van nepbankmedewerkers: 24.000 euro weg

Nepbankmedewerkers hebben 24.000 euro afhandig weten te maken van een licht dementerende vrouw in Ri...

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...