Dordrecht, Netherlands

Drechtstad FM helpt je je examen door

Wat is de beste manier om te leren? Hoe maak je een goede samenvatting? Op dat soort vragen kreeg je afgelopen zondag antwoord tijdens de Examenstress radiomarathon op Drechtstad FM.
Jerom Huijskens | 13 mei 2019 17:33 | Aangepast op 13 mei 2019 17:33
Tijdens de uitzending kwamen er docenten langs om tips te geven voor het leren, en het maken van je examen. de docent Engels vertelde over de ELZA-techniek. Waarbij je de Eerste en Laatste Zin van de Alinea leest. In basis is dat de rode draad van je tekst.

Ook was er een arts, die vertelde hoe je goed tot rust kan komen tijdens de examenperiode. "Het beste kan je saaie muziek luisteren. Bij het luisteren van je eigen muziek, blijf je actief." vertelt hij. &t=86s

Meest gelezen

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

Redactie Streek 56 | 24 nov 2025 15:00

Lees ook

Jaarlijkse vogeltentoonstelling geannuleerd vanwege vogelgriep: ‘We voelen onmacht’

De jaarlijkse tentoonstelling waarbij vogelliefhebbers uit heel Zuid-Holland samenkomen, gaat niet ...

Onderzoek wijst uit: FC Dordrecht-doelman Biai inderdaad racistisch bejegend, Roda JC komt met excuses

FC Dordrecht-keeper Celton Biai is inderdaad racistisch bejegend na de wedstrijd tegen Roda JC van a...

Weg met het taboe op de driewielfiets: 'Het is heel anders dan ik gewend ben'

Vraag een willekeurig iemand op straat of een driewielfiets iets voor hem is, en het antwoord zal wa...

Deze kids doen wintersport perfect na en winnen exclusief interview met shorttrackers

De schooldag begon dinsdag voor groep acht van OBS Dubbeldam niet in de schoolbanken, maar lang de i...

Mishandeling de druppel voor gemeente: extra beveiligers ingezet bij winkelcentra

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht zet in december vier extra beveiligers in bij de vier winkelcentra i...

Brug over de Noord komend weekend toch niet dicht

De Brug over de Noord blijft in het weekend van 28 november tot 1 december toch open voor al het weg...