Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden als maritieme topregio

De Drechtsteden is al een maritieme topregio, maar hoe kunnen we dit doorzetten in de toekomst? Dat was vandaag de grote vraag. 200 mensen waaronder gemeenteraadsleden, burgers en mensen uit het bedrijfsleven kwamen samen om hier antwoord op te geven.
Lotte Koreman | 24 oktober 2016 14:29 | Aangepast op 24 oktober 2016 14:29
Deze dag is onderdeel van een half jaar durend project, gestart door het Drechtstedenbestuur. Het project is nu bijna vier maanden bezig. "Het is belangrijk na te denken wat we in de toekomst willen. Door mensen aan elkaar te koppelen is in de afgelopen vier maanden al een flinke beweging gemaakt, dit gaan we de komende twee maanden vooral doorzetten", zegt Anouk van Eekelen, Drechtstedenbestuur.

Er wordt onder andere gepraat over het verbeteren van de waterbus, het starten van extra buurthuizen en het inzetten van kunst langs het water. Al deze ideeën samen moeten de Drechtsteden in de toekomst echt in spotlight gaan zetten.

Lees ook

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...