Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden als maritieme topregio

De Drechtsteden is al een maritieme topregio, maar hoe kunnen we dit doorzetten in de toekomst? Dat was vandaag de grote vraag. 200 mensen waaronder gemeenteraadsleden, burgers en mensen uit het bedrijfsleven kwamen samen om hier antwoord op te geven.
Lotte Koreman | 24 oktober 2016 14:29 | Aangepast op 24 oktober 2016 14:29
Deze dag is onderdeel van een half jaar durend project, gestart door het Drechtstedenbestuur. Het project is nu bijna vier maanden bezig. "Het is belangrijk na te denken wat we in de toekomst willen. Door mensen aan elkaar te koppelen is in de afgelopen vier maanden al een flinke beweging gemaakt, dit gaan we de komende twee maanden vooral doorzetten", zegt Anouk van Eekelen, Drechtstedenbestuur.

Er wordt onder andere gepraat over het verbeteren van de waterbus, het starten van extra buurthuizen en het inzetten van kunst langs het water. Al deze ideeën samen moeten de Drechtsteden in de toekomst echt in spotlight gaan zetten.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Man aangehouden voor bedreiging in huiselijke sfeer

Corrado Francke | 9 mei 2025 17:53

Mes in beslag genomen na vechtpartij bij autowasstraat

Redactie Streek 56 | 12 mei 2025 16:34

Lees ook

112-nieuws: man blust brand bij de buurman, fietser in ziekenhuis door botsing

Een Dordtenaar heeft met zijn tuinslang een brandje op het balkon van zijn buurman geblust. In het c...

Dit is de gemeente met de minste speeltuinen in onze streek

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht zijn de gemeenten in Zuid-Holland met de minste speeltuinen per du...

Moestuinherstel Papendrecht komende week van start: geen afgraving, wel schone grond

De proef om meerdere moestuintjes in de streek van PFAS te ontdoen gaat op 19 mei van start in Papen...

De Plucheplakkers blikken vooruit op de play-offs

FC Dordrecht start dinsdag aan de play-offs om promotie. Na de 4-1 thuisoverwinning op kampioen FC V...

Teleurstelling en begrip na afblazen Pasar Malam

Geen kraampjes, muziek en busladingen Indonesisch voedsel op het Statenplein in Dordrecht dit jaar. ...

Dag van de Zorg: ziekenhuispersoneel krijgt een traktatie

De zorgmedewerkers van het Albert Schweitzer ziekenhuis (ASz) zijn maandagmiddag in het zonnetje gez...