Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden bij handelsmissie China

De Drechtsteden zijn, in de persoon van Richard Korteland, vertegenwoordigd bij de handelsmissie van Netherlands Maritime Technology in China.
Gert van der Steen | 23 november 2015 13:22 | Aangepast op 23 november 2015 13:22
Korteland is portefeuillehouder economie van de Drechtsteden.

De delegatie is van maandag 23 tot en met vrijdag 27 november in China. De missie heeft tot doel de versterking van de economische relatie met de havensteden Nantong en Qingdao en is samengesteld uit verschillende maritieme bedrijven en onderzoeksinstellingen, zoals o.a. Imtech Marine Netherlands en MARIN.

De aanwezigheid van Korteland geeft aan dat de Drechtsteden veel waarde hechten aan de contacten die kunnen worden gelegd en mogelijk kunnen leiden tot concrete handelsbetrekkingen.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...

Mogelijk alleen asielopvang op een schip in dit dorp

Asielzoekers die opgevangen worden in de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, zullen waarschijnlijk alleen ...