Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden golfen om beker

Op Golfbaan Crayestein wordt vandaag de tweede editie van de Battle of the Cities gespeeld. Het is een golfwedstrijd tussen 55-plussers in samenwerking met wethouders uit de Drechtsteden.
Inge de Bruyn | 2 september 2015 12:59 | Aangepast op 2 september 2015 12:59
Op Golfbaan Crayestein wordt vandaag de tweede editie van de Battle of the Cities gespeeld. Het is een golfwedstrijd tussen 55-plussers in samenwerking met wethouders uit de Drechtsteden.


Dordrecht verdedigt de titel na de overwinning van vorig jaar. Wethouders uit de Drechtsteden hebben het toernooi geopend door te putten. Daarbij moesten ze in zo min mogelijk slagen het balletje in de hole krijgen. De uitkomst telt mee in de einduitslag. De andere deelnemers spelen een volwaardige wedstrijd.


Aan het einde van de middag is er bekend welke gemeente dit jaar de beker mee naar huis mag nemen.

Lees ook

Politie zoekt kopschoppers na caféruzie

Bij een eetcafé in Hendrik-Ido-Ambacht is in de nacht van zaterdag op zondag een vechtpartij geweest...

Autobranden Papendrecht vermoedelijk ontstaan door explosie, politie zoekt getuigen

De politie vermoedt dat de brand in de Oostpolder in Papendrecht van afgelopen weekend is ontstaan d...

Maatschappelijke organisaties krijgen hier een eigen ruimte: ‘Trots op de plannen’

Het gemeentebestuur van Ridderkerk wil een pand aan de Havenstraat flink verbouwen, zodat daar onder...

Hardley geniet van debuut bij FC Dordrecht: ‘Je moet ready zijn als er een kans komt’

Het eerste competitieduel na de winterstop betekende voor Björn Hardley zijn FC Dordrecht-debuut. De...

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...