Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden houden Fietsdebat voor gemeenteverkiezingen

In aanloop op de gemeenteraadsverkiezingen in maart houdt de afdeling Drechtsteden van de Fietsersbond op 20 september een discussieavond over de fiets. De Fietsersbond wil namelijk dat politieke partijen de fiets een plaats in hun verkiezingsprogramma geven.
Jasmin Zahirovic | 19 september 2017 13:46 | Aangepast op 19 september 2017 13:46
Een aantal politieke partijen heeft de Fietsersbond zelf om advies gevraagd bij het opstellen van hun programma. De Fietsersbond biedt de partijen verschillende aanknopingspunten voor het maken van beleid, zoals de VN Duurzaamheidsdoelen en het voorstel van de European Cyclists’ Federation.

Op de avond is er ruimte voor discussies en de uitwisseling van ideeën, waarbij het vooral gaat om de aanwezigheid van de fiets in de openbare ruimte. Hoe krijg je meer mensen aan het fietsen? Hoe creëer je ruimte om tegemoet te komen aan een toenemende stroom fietsers? Hoe houd je de fietspaden veilig?

Het debat vindt plaats op woensdagavond 20 september om 20.00 uur in De Buitenwacht, aan de Bosboom Toussaintstraat 67.

Meest gelezen

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

Pascalle van Werkhoven | 27 apr 2025 09:21

Lees ook

Chocoladewinkel overvallen, dader met mes neemt onbekend geldbedrag mee

Chocoladewinkel Olala in Dordrecht is maandagmiddag overvallen. De overval vond rond 15:00 uur plaat...

Ziekenhuis kijkt terug op druk weekend: veel drank- en drugsgebruik en botbreuken

De spoedeisende hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft een extra druk weekend ...

Zwemplas Merwelanden blijkt schoon genoeg, negatief advies wordt opgeheven

Goed nieuws nu de zomer in aantocht is. Vanaf 1 mei kan er weer gezwommen worden bij de Merwelanden....

Huisdier in urn zonder CO2-uitstoot: 'Gesproeid, week gemaakt en opgelost'

Het proces lijkt op cremeren, maar werkt net iets anders, is goedkoper én er komt geen CO2 bij vrij....

Unieke expositie: 70 posters met oorlogsverhalen uit deze dorpen

De jaarlijkse oorlogsherdenking in het Nieuw-Lekkerlandse Wielewaalpark heeft dit jaar een nieuw asp...

Gewonde bij schietpartij Dordrecht, 19-jarige vast

De politie heeft een 19-jarige Dordtenaar aangehouden voor een schietpartij in de Dordtse wijk Dubbe...