Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden houden Fietsdebat voor gemeenteverkiezingen

In aanloop op de gemeenteraadsverkiezingen in maart houdt de afdeling Drechtsteden van de Fietsersbond op 20 september een discussieavond over de fiets. De Fietsersbond wil namelijk dat politieke partijen de fiets een plaats in hun verkiezingsprogramma geven.
Jasmin Zahirovic | 19 september 2017 13:46 | Aangepast op 19 september 2017 13:46
Een aantal politieke partijen heeft de Fietsersbond zelf om advies gevraagd bij het opstellen van hun programma. De Fietsersbond biedt de partijen verschillende aanknopingspunten voor het maken van beleid, zoals de VN Duurzaamheidsdoelen en het voorstel van de European Cyclists’ Federation.

Op de avond is er ruimte voor discussies en de uitwisseling van ideeën, waarbij het vooral gaat om de aanwezigheid van de fiets in de openbare ruimte. Hoe krijg je meer mensen aan het fietsen? Hoe creëer je ruimte om tegemoet te komen aan een toenemende stroom fietsers? Hoe houd je de fietspaden veilig?

Het debat vindt plaats op woensdagavond 20 september om 20.00 uur in De Buitenwacht, aan de Bosboom Toussaintstraat 67.

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Lees ook

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...