gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drechtsteden op maritieme beurs

De regio Drechtsteden heeft zich in Hamburg voor het eerst gepresenteerd als Drecht Cities Maritime Delta. Dat gebeurde op een grote beurs voor de maritieme sector.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Drechtsteden hebben ook een promotiefilm gepresenteerd. Toonaangevende maritieme bedrijven uit de regio zijn daarin te zien. “Ik wil dat onze aanwezigheid op de beurs banen oplevert en nieuwe bedrijven”, zegt Anouk van Eekelen. Sinds een week wethouder in Papendrecht en portefeuillehouder Economie voor de Drechtsteden.


Volgens van Eekelen sta je sterker als je gezamenlijk optrekt als één regio. De Drechtsteden hebben nu ook een centrale marketing en promotie-organisatie die onze regio internationaal profileert als het centrum van de Nederlandse Maritieme Delta.


De toonaangevende beurs in Hamburg wordt volgende keer gehouden in Nederland. “Dat geeft ook kleinere bedrijven –voor wie Hamburg te ver weg is- de kans zich te laten zien”, zegt Van Eekelen.

Lees ook

SP20260712 Supertrap Big Rivers 2026

Big Rivers: hele maand augustus op TV Dordrecht

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.

sophiapolder

Van natuurgebied naar concertlocatie: Sophiapolder beleeft bijzondere muziekavond

Een concert op een historische pont, midden in de natuur bij de Sophiapolder in Hendrik-Ido-Ambacht. Dat kunnen bezoekers deze vrijdag en zaterdag voor het eerst beleven tijdens het allereerste Concert op Natuureiland Sophiapolder. Wat maakt deze bijzondere concertavond anders dan een regulier optreden?

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.

treinstationdordrecht

Let op: vier dagen geen treinen tussen Zwijndrecht en Rotterdam

Treinreizigers tussen Zwijndrecht en Rotterdam Centraal moeten volgende week opnieuw rekening houden met vertraging. Vanwege werkzaamheden aan het spoor rijden van dinsdag 21 juli tot en met vrijdag 24 juli geen treinen op dit traject. Dat geldt ook voor de hogesnelheidslijn tussen Rotterdam en Breda.

pluktuin1

De Pluktuin is weer open en trekt meteen veel bezoekers

Een boeketje bloemen scoren voor een feestje, een uitreiking of gewoon als presentje. Daarvoor moet je normaal gesproken naar een bloemist. Maar je kunt ze de komende periode ook ‘gewoon’ in de natuur plukken. Voor het negende jaar op rij kun je deze zomer bij de Pluktuin in Dordrecht terecht.

autotewaternieuwpoort

Porsche belandt in water

Een Porsche is donderdagmiddag te water geraakt in Nieuwpoort. De wagen belandde door nog onbekende oorzaak in het water aan de Buitenhaven.