Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden: Rijkswaterstaat los dit op

De Drechtsteden eisen dat Rijkswaterstaat de verkeersproblemen oplost. Door de afsluiting van de Merwedebrug bij Gorinchem is de druk, met name van vrachtwagens, toegenomen.
Petra Scheurwater | 13 oktober 2016 17:49 | Aangepast op 13 oktober 2016 17:49
De Drechtsteden eisen dat Rijkswaterstaat de verkeersproblemen oplost. Door de afsluiting van de Merwedebrug bij Gorinchem is de verkeersdruk, met name door vrachtwagens, toegenomen.

Door de Drechtsteden is een brandbrief naar Rijkswaterstaat gestuurd, daarmee willen ze een signaal afgeven dat er echt wat moet gebeuren aan de overlast. De recente problemen door de Merwedebrug legt volgens Hans Tanis, portefeuillehouder bereikbaarheid van  de Drechtsteden, bloot hoe kwetsbaar deze regio is bij verkeersdrukte. 

De N3, A15 en A16 worden vanaf 2018  dan ook gerenoveerd. De A15 krijgt dan daadwerkelijk zijn veelbesproken driebaansweg, de N3 wordt geheel gerenoveerd en de aansluitingen N3/A15 en N3/A16 gaan op de schop. De werkzaamheden moeten in 2020 klaar zijn.



Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Dode gevonden op grasveld langs dijk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 13 feb 2026 09:58

Lees ook

Is er nu wel of geen veiligheidsplan voor opvanglocatie Papendrecht?

Met welk veiligheidsplan denkt de gemeente Papendrecht de zorgen weg te nemen bij omwonenden en wink...

FC Dordrecht strikt verdediger met veel eredivisie-ervaring

Mica Pinto (32) is de nieuwste aanwinst van FC Dordrecht. De linkervleugelverdediger was sinds afgel...

Nieuwe ontmoetingen met lijsttrekkers in Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart heeft Ad van den Herik deze week ontmoetin...

Overvallers jagen pensionado stuipen op het lijf, OM eist tot 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist tot drie jaar cel tegen verschillende verdachten van een woningove...

Grote duisternis in het Wielwijkpark: omwonenden eisen oplossing

Het is al een tijdje pikkedonker in het Wielwijkpark in Dordrecht. Er ontbreken lantarenpalen in een...

Toestemming voor horeca in Weizigtpark, nu nog een ondernemer

Het plan om in het park achter Station Dordrecht een koffietentje mogelijk te maken, is door de geme...