gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drechtsteden: Rijkswaterstaat los dit op

De Drechtsteden eisen dat Rijkswaterstaat de verkeersproblemen oplost. Door de afsluiting van de Merwedebrug bij Gorinchem is de druk, met name van vrachtwagens, toegenomen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De Drechtsteden eisen dat Rijkswaterstaat de verkeersproblemen oplost. Door de afsluiting van de Merwedebrug bij Gorinchem is de verkeersdruk, met name door vrachtwagens, toegenomen.

Door de Drechtsteden is een brandbrief naar Rijkswaterstaat gestuurd, daarmee willen ze een signaal afgeven dat er echt wat moet gebeuren aan de overlast. De recente problemen door de Merwedebrug legt volgens Hans Tanis, portefeuillehouder bereikbaarheid van  de Drechtsteden, bloot hoe kwetsbaar deze regio is bij verkeersdrukte. 

De N3, A15 en A16 worden vanaf 2018  dan ook gerenoveerd. De A15 krijgt dan daadwerkelijk zijn veelbesproken driebaansweg, de N3 wordt geheel gerenoveerd en de aansluitingen N3/A15 en N3/A16 gaan op de schop. De werkzaamheden moeten in 2020 klaar zijn.



Lees ook

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

timmerdorpdordt

Voor het eerst een timmerdorp op deze plek: 'Er ontstaan serieuze hutten'

Kinderen en klussen is misschien niet de eerste combinatie waar je aan denkt. Toch worden elke zomervakantie op verschillende plekken met veel enthousiasme timmerdorpen gebouwd. Rotaryclub Johan de Witt ter Merwede organiseert dit jaar voor het eerst een timmerdorp in de Dordtse wijk de Staart. “Het is een groot succes”, zegt Jurgina Feith initiatiefneemster van deze eerste editie.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

Nieuw project (14)

Geen uitzondering voor dierenambulance bij sluiting Papendrechtsebrug

De sluiting van de Papendrechtsebrug zorgt voor vertraging op de weg. Voor het Dordtse dierenzorgcentrum Louterbloemen levert dit een groot probleem op. Vooral wanneer dieren met spoed hulp nodig hebben, kan de vertraging zelfs bedreigend zijn.