gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drechtsteden: Rijkswaterstaat los dit op

De Drechtsteden eisen dat Rijkswaterstaat de verkeersproblemen oplost. Door de afsluiting van de Merwedebrug bij Gorinchem is de druk, met name van vrachtwagens, toegenomen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De Drechtsteden eisen dat Rijkswaterstaat de verkeersproblemen oplost. Door de afsluiting van de Merwedebrug bij Gorinchem is de verkeersdruk, met name door vrachtwagens, toegenomen.

Door de Drechtsteden is een brandbrief naar Rijkswaterstaat gestuurd, daarmee willen ze een signaal afgeven dat er echt wat moet gebeuren aan de overlast. De recente problemen door de Merwedebrug legt volgens Hans Tanis, portefeuillehouder bereikbaarheid van  de Drechtsteden, bloot hoe kwetsbaar deze regio is bij verkeersdrukte. 

De N3, A15 en A16 worden vanaf 2018  dan ook gerenoveerd. De A15 krijgt dan daadwerkelijk zijn veelbesproken driebaansweg, de N3 wordt geheel gerenoveerd en de aansluitingen N3/A15 en N3/A16 gaan op de schop. De werkzaamheden moeten in 2020 klaar zijn.



Lees ook

IMG_8187.JPG

Deze Dordtse muzikanten sluiten carrière van Lenny Kuhr af: 'Het klikte meteen'

Met het nummer De Troubadour won zij in 1969 het Eurovisiesongfestival. Nu, 57 jaar later, is Lenny Kuhr (76) bezig met haar afscheidstournee die eind mei eindigt. Daarin wordt ze begeleid door de Dordtse muzikanten Freek Dicke en Frans de Berg. En tot blijdschap van Frans en Freek wordt er ook in Dordrecht opgetreden.

foto herdenking dubbeldam.jpg

Eén minuut stilte bij herdenking Artilleriemonument in Dubbeldam

In Dubbeldam werd afgelopen zaterdag de jaarlijkse herdenking van de derde afdeling van het 14e Regiment Artillerie (III-14 RA) gehouden. Tijdens deze herdenking wordt stilgestaan bij de zes gevallen leden van dit regiment. De commandant en vijf soldaten zijn tijdens de gevechten tegen de Nazi’s in mei 1940 omgekomen.

alcoholcontrolepolitie.png

Meer dan 50 bestuurders met alcohol of drugs op betrapt bij grote verkeerscontrole

Bij een grote verkeerscontrole in Dordrecht zijn afgelopen weekend meer dan vijftig bestuurders betrapt op rijden onder invloed. Op meerdere plekken in de stad werden vrijdagavond in totaal ruim 5200 voertuigen gecontroleerd. Ook op het water werden controles uitgevoerd bij vijftig schepen.

vaneesterenpleinfb.png

Fatbiker duwt man (80) in bosjes en mishandelt omstander

Een 80-jarige man is in het bijzijn van zijn kleinkinderen mishandeld door een jongen op een fatbike. Dat gebeurde in Dordrecht nadat de fatbiker op hoge snelheid voorbij racete. Een omstander wilde helpen, maar werd ook mishandeld.

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.