gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drechtwerkers en ex-gedetineerde aan werk helpen

5628617739fecd68589bcf05f6b22e77

De Penitentiaire Inrichting Dordtse Poorten, Drechtwerk en Sociale Dienst Drechtsteden slaan de handen ineen om ex-gedetineerde en Drechtwerkers te begeleiden naar een betaalde baan.

Jordy Nijenhuis |  | Aangepast op
Het nieuwe project genaamd Perspect gaat trainingen verzorgen op het gebied van samenwerking, kennis, houding en gedrag. Als het traject is voltooid, dan hebben de deelnemers uitzicht op een betaalde baan. De deelnemers uit de Dordtse Poorten moeten wel in de laatste fase van hun detentie zitten om in aanmerking te komen. Daarnaast wordt een strenge selectieprocedure gehanteerd. Pas na dit alles kunnen zij meedoen aan dit project.

Wethouder Peter Heijkoop juicht de samenwerking toe: "We willen dat iedereen een zelfstandig leven kan opbouwen. We blijven daarom steeds nieuwe initiatieven bedenken om ook mensen die moeilijk aan werk komen aan een betaalde baan te helpen."

Lees ook

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

thumbjeeeeeeeee

Drukte in de stad, waar iedereen geniet van Dordt in Stoom: ‘Zeer nostalgisch’

Het is warm en druk in de binnenstad, maar tienduizenden mensen genieten zaterdag met volle teugen van Dordt in Stoom. Waar de ene bezoeker meermaals heen en weer gaat met de stoomtrein, vergaapt de ander zich aan alle stoommachines of decennia oude bussen. “Wat je ruikt, wat je ziet: het zijn echt herinneringen.”

cobravondst

Buurman ziet tieners (13, 14) met zaklampen schijnen, mogelijke explosie voorkomen

Twee tieners van 13 en 14 jaar oud zijn opgepakt aan de Koolmees in Ridderkerk voor het voorbereiden van een explosie. Een oplettende bewoner zag de twee 's nachts in de straat, vertrouwde het niet en schakelde de politie in.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

PSX_20260610_141907

Balen voor liefhebber: ruim vijftig jaar oude oldtimer zwaar beschadigd

Vlakbij Station Dordrecht is woensdagmiddag een oldtimer in botsing gekomen met een andere auto. De Alfa Romeo, volgens de bestuurder een exemplaar uit 1972, is zwaar beschadigd.

Stil film Fuga

Bachfestival op TV Dordrecht: première film 'Fuga'

In opdracht van het festival maakte Sarah Blok een korte speelfilm, geïnspireerd door de structuur van Bach's fuga’s. De film ging gisteren in première tijdens de tiende editie van het Bachfestival in Dordrecht en is deze zondag voor het eerst te zien op TV Dordrecht.