Dordrecht, Netherlands

Dreiging met bomaanslag

De politie heeft dit weekend in Dordrecht een 13-jarige jongen opgepakt omdat hij had gedreigd een bomaanslag te plegen.
Fokko van der Straaten | 23 oktober 2018 16:08 | Aangepast op 23 oktober 2018 16:08
Op 7 oktober heeft de jongen iemand gebeld. Tijdens dat gesprek vertelde de verdachte dat hij de volgende dag een bomaanslag zou plegen. Na onderzoek kwam de politie uit bij de 13-jarige jongen.

Tijdens het verhoor verklaarde de verdachte dat de bedreiging een grap was. De officier van justitie heeft inmiddels besloten dat de jongen wordt doorgestuurd naar Bureau Halt.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...