Dordrecht, Netherlands

Dreiging met bomaanslag

De politie heeft dit weekend in Dordrecht een 13-jarige jongen opgepakt omdat hij had gedreigd een bomaanslag te plegen.
Fokko van der Straaten | 23 oktober 2018 16:08 | Aangepast op 23 oktober 2018 16:08
Op 7 oktober heeft de jongen iemand gebeld. Tijdens dat gesprek vertelde de verdachte dat hij de volgende dag een bomaanslag zou plegen. Na onderzoek kwam de politie uit bij de 13-jarige jongen.

Tijdens het verhoor verklaarde de verdachte dat de bedreiging een grap was. De officier van justitie heeft inmiddels besloten dat de jongen wordt doorgestuurd naar Bureau Halt.

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...

Brand in huis na aansteken open haard

In een huis aan de P.C. Hooftlaan in Papendrecht heeft maandagavond brand gewoed. Bij het aansteken ...

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: aannemer doet aangifte

Het aannemingsbedrijf dat betrokken is bij de bouw van het Dordthuis heeft aangifte gedaan van inbra...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...