Dordrecht, Netherlands

Drie aanhoudingen na steekpartij Spuiweg

Twee Dordtenaren en een Zwijndrechtenaar zijn maandag opgepakt na een steekpartij in het centrum. Het drietal kreeg op de hoek van de Spuiweg met de Singel ruzie, die mondde uit in een vechtpartij. Daarbij zijn volgens de politie een of meerdere messen gebruikt.
Petra Scheurwater | 27 oktober 2020 09:49 | Aangepast op 27 oktober 2020 09:49
Eén van de drie, een 37-jarige man uit Zwijndrecht, bleef gewond achter terwijl de andere twee er vandoor gingen in de richting de binnenstad.

Agenten stelden een onderzoek in en zagen twee mannen, die aan het signalement voldeden, op een fiets rijden. Het ging om Dordtenaren van 35 en 32 jaar oud. De 35-jarige bleek ook gewond. Bij de mannen werd een mes aangetroffen dat in beslag is genomen.

Nadat de beide slachtoffers waren behandeld in een ziekenhuis, zijn zij aangehouden en overgebracht naar een politiebureau. Daar was de derde verdachte al ingesloten. De politie stelt een nader onderzoek in naar het incident.

Foto: Politie

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Onderwaterhockey-primeur voor Dordrecht: dit gaat er gebeuren

Hockey, maar onder water? Veel Nederlanders zijn er nog niet mee bekend, maar inmiddels is onderwate...

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...

Buiten genieten van een film: hier in Dordrecht kan het

Film kijken kan thuis of in de bioscoop, maar deze maand ook in de buitenlucht. In de Kloostertuin i...

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...