Dordrecht, Netherlands

Drie aanhoudingen na steekpartij Spuiweg

Twee Dordtenaren en een Zwijndrechtenaar zijn maandag opgepakt na een steekpartij in het centrum. Het drietal kreeg op de hoek van de Spuiweg met de Singel ruzie, die mondde uit in een vechtpartij. Daarbij zijn volgens de politie een of meerdere messen gebruikt.
Petra Scheurwater | 27 oktober 2020 09:49 | Aangepast op 27 oktober 2020 09:49
Eén van de drie, een 37-jarige man uit Zwijndrecht, bleef gewond achter terwijl de andere twee er vandoor gingen in de richting de binnenstad.

Agenten stelden een onderzoek in en zagen twee mannen, die aan het signalement voldeden, op een fiets rijden. Het ging om Dordtenaren van 35 en 32 jaar oud. De 35-jarige bleek ook gewond. Bij de mannen werd een mes aangetroffen dat in beslag is genomen.

Nadat de beide slachtoffers waren behandeld in een ziekenhuis, zijn zij aangehouden en overgebracht naar een politiebureau. Daar was de derde verdachte al ingesloten. De politie stelt een nader onderzoek in naar het incident.

Foto: Politie

Lees ook

Dordtse schaatsbaan wordt afgebroken, maar 'absoluut voor herhaling vatbaar'

Het Dordtse schaatsseizoen is ten einde. Donderdagmiddag werd de Dordtse ijsbaan op de Spuiboulevard...

Op Pad Met Ad op TV Dordrecht: terugkerende pareltjes van vorig jaar

In januari worden op TV Dordrecht zeven van de leukste en interessantste afleveringen uit het najaar...

Ski-puristen in hun nopjes op besneeuwde Dordtse heuvels: ‘Dit is uniek hoor’

Het is deze week, nog meer dan anders, een komen en gaan van fanatieke skiërs en snowboarders bij sk...

Brug over de Noord (N915) blijft dit weekend toch open

De Brug over de Noord (N915) tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht blijft tussen 9 en 12 januar...

Vrijspraak voor rellende mannen tijdens jaarwisseling: onvoldoende bewijs

De rechtbank heeft woensdag zeven verdachten van rellen met oud en nieuw in 's-Gravendeel vrijgespro...

Lees terug: meer dan 700 kerstbomen ingeleverd en ook vrijdag winterdienstregeling NS

Heb je vrijdag de trein nodig? Die van de NS rijden dan wederom een winterdienstregeling. En in Slie...