Dordrecht, Netherlands

Drie aanhoudingen voor schietpartij Spuiweg

Op de A6 in de Noordoostpolder zijn drie mannen opgepakt in verband met het schietincident van maandag 14 oktober op de Spuiweg.
Gert van der Steen | 21 oktober 2019 12:59 | Aangepast op 21 oktober 2019 12:59
Zij werden aangehouden op een parkeerplaats tussen Emmeloord en Urk. Alle drie zijn tussen 18 en 21 jaar oud en komen uit Dordrecht. Twee van hen zitten nog vast voor verhoor.

Vorige week maandagavond werden drie mensen in een auto rond 22.30 uur op de Spuiweg beschoten door inzittenden van een andere auto. Niemand raakte daarbij gewond.

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Ambacht legt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stil

In Hendrik-Ido-Ambacht wordt onderzoek naar langdurige opvang voor asielzoekers stilgelegd. De gemee...

De Stemming in Dordrecht: ‘De zorg, dat is een catastrofe'

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Man die dreigt met mes te komen, mag ziekenhuis voorlopig niet in

Een 47-jarige man, die telefonisch een doodsbedreiging zou hebben geuit naar personeel van het Alber...

Gevangene overleden na brand in cel

Bij een brand in een gevangeniscel in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag iemand om het ...

Nieuw plan voor weren vervuilend transport, maar opnieuw veel kritiek

GroenLinks doet opnieuw een poging om een emissievrije zone voor stadslogistiek in de binnenstad van...

De Stemming in Alblasserdam: ‘Wonen is nu natuurlijk wel een probleem’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...