gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drie berovingen op een dag

De politie had het er afgelopen zondag maar druk mee. Zowel in de Voorstraat als in de Krispijntunnel vonden er diverse overvallen plaats. Bij alle delicten is nog geen dader opgepakt.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Rond 09.00 uur liep een 61-jarige vrouw naar haar auto die in de Voorstraat geparkeerd stond. Toen zij wilde instappen dook er opeens een man op naast haar auto. De onbekende man ging er met haar tas vandoor en vluchtte weg richting de Heer Heymansuysstraat of Marienbornstraat.


Twee uur later was het raak in de Krispijntunnel. Daar werd de schoudertas van een 87-jarige vrouw afgenomen, waarna de dader er met de buit vandoor ging. In diezelfde tunnel werd rond 15.30 uur opnieuw een vrouw lastiggevallen. Een onbekende man pakte daar de tas van het slachtoffer af nadat kort daarvoor een worsteling tussen de twee ontstond. De vrouw probeerde haar tas nog wel terug te krijgen, maar moest de achtervolging staken nabij de Bellevuestraat.

De politie is op zoek naar getuigen van de drie zaken. Ook wordt er gekeken of het om dezelfde man gaat die deze overvallen op zijn naam heeft staan.

Lees ook

1c6934ab-a425-3d31-a5d7-28d0fed087ba

Darmbacterie in drinkwater gevonden, kookadvies voor drie gemeenten

Bewoners van Dordrecht, Zwijndrecht en Hendrik-Ido-Ambacht moeten de komende drie dagen hun water koken voor gebruik. Dat adviseert drinkwaterbedrijf Evides vrijdagavond.

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

soeteman foto

Na een eeuw valt doek voor Soeteman Tweewielers: 'Dankbaar voor alle klanten'

Een begrip in Dordrecht verdwijnt uit het straatbeeld. Na honderd jaar sluit Soeteman Tweewielers op 12 juni definitief de deuren van de winkel en werkplaats aan de Brouwersdijk. Daarmee komt een einde aan een familiebedrijf dat drie generaties lang verbonden was aan de stad.

fatbike1

Jongens van twaalf opgepakt na mishandelingen, fatbikes in beslag genomen

Drie jongens van twaalf jaar oud uit Dordrecht zijn aangehouden op verdenking van meerdere mishandelingen en afpersing. Op fatbikes vielen de jongens, die onderdeel zijn van een grotere groep, andere jonge slachtoffers lastig.

bed and breakfast

Deze Bed and Breakfast grijpt naast titel: 'Ik zie aan mijn gasten dat ze genieten'

De Dordtse B&B Hesha heeft naast de titel ‘Beste B&B in Nederland 2026’ gegrepen. De accommodatie van Sharon en Herman Kerkhoven was genomineerd in de categorie 3 Tulpen. De B&B in de wijk Sterrenburg bestaat nog maar twee jaar en de uitbaters waren een maand geleden dan ook verrast met een nominatie.

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.