Dordrecht, Netherlands

Drie berovingen op een dag

De politie had het er afgelopen zondag maar druk mee. Zowel in de Voorstraat als in de Krispijntunnel vonden er diverse overvallen plaats. Bij alle delicten is nog geen dader opgepakt.
Kees Rijborz | 15 februari 2017 10:30 | Aangepast op 15 februari 2017 10:30
Rond 09.00 uur liep een 61-jarige vrouw naar haar auto die in de Voorstraat geparkeerd stond. Toen zij wilde instappen dook er opeens een man op naast haar auto. De onbekende man ging er met haar tas vandoor en vluchtte weg richting de Heer Heymansuysstraat of Marienbornstraat.


Twee uur later was het raak in de Krispijntunnel. Daar werd de schoudertas van een 87-jarige vrouw afgenomen, waarna de dader er met de buit vandoor ging. In diezelfde tunnel werd rond 15.30 uur opnieuw een vrouw lastiggevallen. Een onbekende man pakte daar de tas van het slachtoffer af nadat kort daarvoor een worsteling tussen de twee ontstond. De vrouw probeerde haar tas nog wel terug te krijgen, maar moest de achtervolging staken nabij de Bellevuestraat.

De politie is op zoek naar getuigen van de drie zaken. Ook wordt er gekeken of het om dezelfde man gaat die deze overvallen op zijn naam heeft staan.

Meest gelezen

Parkeergarage Spuihaven per direct gesloten

Redactie Streek 56 | 15 apr 2025 15:00

Bezorgwagen supermarkt rolt water in

Redactie Streek 56 | RTV Ridderkerk | 17 apr 2025 20:48

Lees ook

Nog twee weken Unieke 'Opwaarts'-concerten op TV Dordrecht

De komende twee weken staat de zaterdagavond op TV Dordrecht in het teken van Opwaarts. Unieke conce...

Vrijdag op TV: Op Pad Met Ad: of toch ‘het pad van Ad’ (Wouters)

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik helemaal naar België, ...

Noodoplossing voor basisschool: leegstaand pand moet vijf klassen herbergen

Een leegstaand schoolgebouw in Sliedrecht moet tijdelijk leerlingen van CBS Oranje-Nassau gaan huisv...

Je eigen zolder verhuren wordt voor Dordtenaren een stuk makkelijker

De gemeente Dordrecht wil regels voor kamerverhuur flink versoepelen, om meer woonruimte te creëren ...

Woning Alblasserdam dicht na drugsvondst

De burgemeester van Alblasserdam heeft een huis aan het Scheldeplein gesloten. In de woning werden e...

Plannen herinrichting Zwijndrechtse Vogelbuurt staan vast, bewoners teleurgesteld

Hoewel de herinrichting van de Zwijndrechtse Vogelbuurt de gemoederen van omwonenden bezig houdt, ga...