gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drie berovingen op een dag

De politie had het er afgelopen zondag maar druk mee. Zowel in de Voorstraat als in de Krispijntunnel vonden er diverse overvallen plaats. Bij alle delicten is nog geen dader opgepakt.

Kees Rijborz |  | Aangepast op
Rond 09.00 uur liep een 61-jarige vrouw naar haar auto die in de Voorstraat geparkeerd stond. Toen zij wilde instappen dook er opeens een man op naast haar auto. De onbekende man ging er met haar tas vandoor en vluchtte weg richting de Heer Heymansuysstraat of Marienbornstraat.


Twee uur later was het raak in de Krispijntunnel. Daar werd de schoudertas van een 87-jarige vrouw afgenomen, waarna de dader er met de buit vandoor ging. In diezelfde tunnel werd rond 15.30 uur opnieuw een vrouw lastiggevallen. Een onbekende man pakte daar de tas van het slachtoffer af nadat kort daarvoor een worsteling tussen de twee ontstond. De vrouw probeerde haar tas nog wel terug te krijgen, maar moest de achtervolging staken nabij de Bellevuestraat.

De politie is op zoek naar getuigen van de drie zaken. Ook wordt er gekeken of het om dezelfde man gaat die deze overvallen op zijn naam heeft staan.

Lees ook

SP20260712 Supertrap Big Rivers 2026

Big Rivers: hele maand augustus op TV Dordrecht

Ook de 26e editie van het grootste gratis muziekfestival van Nederland was er weer eentje om niet snel te vergeten, met mooi weer, veel sfeer, superveel bezoekers en een groot aantal bijzondere concerten. In augustus zijn er vier daarvan op zondag te zien op TV Dordrecht.

PSX_20260805_194332

Bestuurder dodelijk ongeluk Voorstraat vrij, maar blijft verdachte

De bestuurder die woensdagavond werd aangehouden na een dodelijke aanrijding op de Voorstraat in Dordrecht, is heengezonden. Dit houdt in dat hij is vrijgelaten, maar wel verdachte blijft in deze zaak.

veerwachttijd

Borden met urenlange wachttijd moeten onnodige drukte bij pont voorkomen

Een bijzonder gezicht langs de Provincialeweg in Dordrecht. Gele verkeersborden met ‘Wachttijd tot veer vanaf hier: 4 uur’ wijzen weggebruikers op bijzonder lange wachttijden voor de pont naar Werkendam. Volgens de gemeente hebben de borden te maken met de afsluiting van de Papendrechtsebrug en de alternatieve routes die automobilisten proberen.

controledordecht

Tien aanhoudingen bij controle op rijden onder invloed

De politie in Dordrecht heeft afgelopen weekend tien automobilisten opgepakt, die worden verdacht van het rijden onder invloed van alcohol en/of verdovende middelen. Dit kwam aan het licht bij een controle in de nachtelijke uren.

Schermafdruk op 2026-08-13 12-21-57

Sluis twee dagen dicht vanwege droogte

Door de toenemende droogte is Schutsluis Kolffgemaal in Hardinxveld-Giessendam twee dagen gestremd. Waterschap Rivierenland sluit de sluis deze donderdag en vrijdag om water te besparen.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.