gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drie jonge inbrekers opgepakt

Drie Dordtenaren van 17, 18 en 19 jaar oud worden verdacht van bedrijfsinbraak in Capelle aan den Ijssel. Ze zijn gisteren door de politie aangehouden. 

Jasmin Zahirovic |  | Aangepast op
Drie Dordtenaren van 17, 18 en 19 jaar oud worden verdacht van bedrijfsinbraak in Capelle aan den Ijssel. Ze zijn gisteren door de politie aangehouden.  De politie in Capelle trok dit weekend uit na een inbraakmelding. Een van de mannen werd ter plaatse aangehouden, maar de andere twee wisten te ontkomen.


De overige twee verdachten zijn gisteren alsnog opgepakt. De tweede aanhouding vond plaats in Sterrenburg. Toen de politie gisterochtend aan de deur verscheen van de verdachte, probeerde hij de via het raam te ontsnappen. Zijn poging was zonder succes, de man is aangehouden.

De derde aanhouding vond gisteravond plaats, eveneens in Sterrenburg. De drie mannen zitten nog vast. De recherche in Capelle aan den Ijssel onderzoekt de zaak.

Lees ook

foto brand pap

Ali (84) moet urenlang huis uit door grote brand: ‘Er kwam gitzwarte rook omhoog’

“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

nk2026110693A03504

Opsteker voor taai FC Dordrecht tegen NAC: ‘Dit moeten we koesteren’

FC Dordrecht mocht in de slotfase dromen van een zege op NAC Breda vrijdagavond, maar het bleef 0-0. “Een verdiend resultaat”, concludeert middenvelder Adil Lechkar na het doelpuntloze duel.

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Twee verdachten van schietpartij in auto vrijgelaten, nog één verdachte vast

Twee mannen die maandagavond zijn aangehouden voor betrokkenheid bij een schietpartij waarbij een 36-jarige Dordtenaar om het leven kwam, zijn vrijgelaten. Zij worden op dit moment niet langer gezien als verdachten van (poging) doodslag of moord, meldt de politie.

verhuizing bibliotheek AanZet oude vestiging

Massale hulp bij biebverhuizing: duizenden boeken extra geleend

Leden van bibliotheek AanZet helpen massaal mee met het verhuizen van boeken naar de nieuwe locatie van de vestiging in het centrum van Dordrecht. De huidige locatie aan de Groenmarkt wordt deze weken geleidelijk ingeruild voor het Dordthuis. Dordtenaren helpen bij die verhuizing door duizenden boeken extra te lenen.

heerjansdamoost

Krijgt dit dorp een nieuwe woonwijk? Gemeente en projectontwikkelaars starten onderzoek

De gemeente Zwijndrecht heeft plannen om het aantal woningen in Heerjansdam flink uit te breiden. Samen met projectontwikkelaars wordt onderzocht of er een nieuwe woonwijk aan de oostkant van het dorp kan komen, bestaande uit tweehonderd huizen.