Dordrecht, Netherlands

Drie jonge inbrekers opgepakt

Drie Dordtenaren van 17, 18 en 19 jaar oud worden verdacht van bedrijfsinbraak in Capelle aan den Ijssel. Ze zijn gisteren door de politie aangehouden. 
Jasmin Zahirovic | 14 november 2017 11:05 | Aangepast op 14 november 2017 11:05
Drie Dordtenaren van 17, 18 en 19 jaar oud worden verdacht van bedrijfsinbraak in Capelle aan den Ijssel. Ze zijn gisteren door de politie aangehouden.  De politie in Capelle trok dit weekend uit na een inbraakmelding. Een van de mannen werd ter plaatse aangehouden, maar de andere twee wisten te ontkomen.


De overige twee verdachten zijn gisteren alsnog opgepakt. De tweede aanhouding vond plaats in Sterrenburg. Toen de politie gisterochtend aan de deur verscheen van de verdachte, probeerde hij de via het raam te ontsnappen. Zijn poging was zonder succes, de man is aangehouden.

De derde aanhouding vond gisteravond plaats, eveneens in Sterrenburg. De drie mannen zitten nog vast. De recherche in Capelle aan den Ijssel onderzoekt de zaak.

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...