Dordrecht, Netherlands

Drie jongens opgepakt na gefilmde mishandeling

De politie heeft drie jongens aangehouden vanwege de mishandeling van een jongen van 16 op het fietspad langs de N3. De vechtpartij werd gefilmd en op internet gezet.
Peter Tromp | 3 juni 2016 12:27 | Aangepast op 3 juni 2016 12:27
De opgepakte jongens zijn leeftijdsgenoten van het slachtoffer, maar zitten niet op dezelfde school. Ze zijn aangehouden na tips.


De mishandeling vond vorige week vrijdag plaats vlakbij het Stedelijk Dalton Lyceum aan de Kapteynweg. Leerlingen van die school stonden te kijken naar de mishandeling, maar grepen niet in. Zowel de daders als het slachtoffer zitten trouwens op een andere school.

Lees ook

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...

FC Dordrecht verliest laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar van FC Eindhoven

FC Dordrecht heeft de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met een verliespartij afgesloten. ...

Anne Larena (10) verloor haar zus aan kanker en trotseert nu de kou voor KiKa

De Dordtse Anne Larena Theunisse (10) draagt sinds afgelopen maandag een korte broek voor het goede ...