Dordrecht, Netherlands

Drie leerlingen van De Mondriaan besmet, school volledig heropend

Opnieuw zijn op een Dordtse basisschool leerlingen met het coronavirus besmet. Op de Mondriaan hebben drie scholieren uit één gezin het virus opgelopen: zij zitten inmiddels in quarantaine.
Corrado Francke | 8 juni 2020 11:19 | Aangepast op 8 juni 2020 11:19
Diane Kooij, woordvoerder van onderwijsstichting OPOD, laat weten dat de leerlingen in drie verschillende groepen zitten. Twee hiervan waren woensdag voor het laatst op school, de andere scholier dinsdag.

De basisschool heeft een brief naar alle ouders van de school gestuurd, waaruit blijkt dat andere kinderen weer gewoon naar school kunnen komen. "De ochtend is prima verlopen op de basisschool", vertelt Kooij.

Bij de onderwijsstichting, die in elke Dordtse wijk een basisschool heeft, zijn nog geen andere gevallen van besmettingen bij leerlingen bekend.

Lees ook

Einde WK darts voor Plaisier: gemiste wedstrijdpijlen doen hem de das om

Darter Wesley Plaisier is er niet in geslaagd de vierde ronde te bereiken van het WK in Londen. De 3...

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...