gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drie man aangehouden voor dealen

964cd508b3015357c85296a4eafe3a25.jpg

De politie heeft vrijdag op het J.P.Heijeplein drie mensen aangehouden voor handel in drugs. Het gaat om mannen van 27, 32 en 34 jaar uit Dordrecht en Zwijndrecht

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het was onderdeel van een grotere actie i.v.m. overlast op het plein en in de De Genestetstraat. Daar staan regelmatig groepen mensen rond te hangen. Ze zorgen voor overlast door het achterlaten van troep, maken herrie en veroorzaken onrust onder de bewoners.

Omdat er veel klachten waren is het gebied door de gemeente aangewezen als plek waar wijkverboden kunnen worden opgelegd.

Dat is dan ook gebeurd met drie notoire overlastgevers. Ze kregen een verbod van 48 uur. Maar daarnaast werden er ook 11 waarschuwingen ‘Last onder dwangsom’ uitgedeeld. Dat betekent dat bij volgende constateringen van drugs dealen of andere vormen van overlast een dwangsom van € 5000 wordt opgelegd.


Tenslotte werden er 14 bekeuringen uitgedeeld voor hinderlijk rondhangen en dealen.

Voorlopig wordt het plein extra in de gaten gehouden door de politie.

Lees ook

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.

Laanvanrigaaaa.png

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.

moestuininbraak.png

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

IanSWFxx7qWTPoa7Jz5YHXH5olJhsH99bMRZtLg3.jpg

Geen vrachtauto's, touringcars en landbouwverkeer meer over de Zwijndrechtsebrug

Vrachtwagens, touringcars en landbouwvoertuigen mogen vanaf begin volgende maand niet meer over de Zwijndrechtsebrug rijden. De brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht is op sommige plekken dusdanig versleten, dat de maatregel nodig is om de brug tot aan de renovatie vanaf 2030 veilig te kunnen gebruiken.

50jaarduwvaart.png

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

nijverheidstraat.jpg

Motorrijder naar ziekenhuis na aanrijding

Een motorrijder is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Dordrecht. Hij kwam op de kruising van de Nijverheidstraat en de Mijlweg in botsing met een auto.