gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drie mensen van zinkende boot gered.

Drie mensen zijn zaterdag van een zinkende speedboot gehaald door een reddingboot van de KNRM.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Het station Dordrecht-Zuid van de KNRM kreeg rond 12.00 uur een melding binnen dat een boot bij het Zuid Maartensgat, oost van de spoorbrug over het Hollandsch Diep, aan het zinken is. Reddingboot KBW 1910 vindt daar een zinkende speedboot met drie man aan boord, waarvan er één niet zelfstandig van boord kan komen. Zij worden door de KBW 1910 aan boord genomen. Met behulp van een opgeroepen brandweerboot wordt de speedboot leeggepompt en drijvende gehouden. Tenslotte arriveert ook een boot van Rijkswaterstaat met een kraan aan boord. Daarmee wordt de speedboot gelicht en alle boten varen naar Lage Zwaluwe.

Foto: KNRM

Lees ook

oranjekater

Oranjekater overheerst na uitschakeling op WK: ‘Weer die penalty’s’

De grote WK droom van de oranjefans valt in duigen. Na negentig minuten spelen, de verlengingen en de penalty’s tegen Marokko, trok het Nederlands elftal aan het kortste einde. Waar veel Marokkaanse supporters tot de vroege uurtjes vierden, hebben veel oranjefans wellicht een heuse ‘oranjekater’ overgehouden aan het verlies.

danielvanvianenyannickverhoeven

Van jeugdspeler tot tegenstander: Van Vianen voor heel even terug aan Krommedijk

Na elf jaar nam Daniël van Vianen deze zomer afscheid van FC Dordrecht. Met een overstap naar Excelsior gaat de middenvelder Eredivisievoetbal spelen. In een oefenduel tussen FC Dordrecht en de club uit Rotterdam-Kralingen keerde de middenvelder voor heel even terug aan de Krommedijk. “Apart om hier tegen FC Dordrecht te spelen.”

fotohvc

Improviseren met vuilniswagens door lange brugsluiting: dit verandert er

De maandenlange sluiting van de Papendrechtsebrug heeft gevolgen voor afvalverwerkers in de regio. Onder meer voor HVC wordt het flink improviseren. “Ben je gewend dat we in de ochtend komen, kan het voorkomen dat in de middag je papier of gft wordt ingezameld.”

rianne fot 1

Poëzie redde het leven van Rianne: 'Ik kon opeens weer vertellen hoe ik mij voelde'

Jarenlang zat Rianne den Ouden (25) in de psychiatrie. Maar terwijl de Zwijndrechtse op het diepste punt zat, weggestopt op een gesloten afdeling, hervond ze haar levenslust in gedichten. “Ik ontdekte per ongeluk de kracht van woorden", vertelt ze nu over haar bundel 'Op een dag vlieg ik weg'.

politie 01

Omstander belemmert politie bij aanhoudingen na vechtpartij

De politie heeft afgelopen weekend twee mannen aangehouden na een vechtpartij in het centrum van Dordrecht. Een omstander probeerde daarbij het optreden van de agenten te belemmeren, zo meldt de politie op sociale media.

Burgemeester Winklerplein

Meer suswachten op Burgemeester Winklerplein in strijd tegen overlast

De gemeente Sliedrecht gaat vaker suswachten inzetten op het Burgemeester Winklerplein. Reden daarvoor is het toenemende aantal meldingen van overlast door jongeren.