Winkelcentrum Drievriendenhof is vrijdagmiddag korte tijd ontruimd geweest. Het brandalarm ging af, dat kwam waarschijnlijk door een storing aan een installatie.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 5 juli 2026 10:00
Redactie Streekomroep | 13 juli 2026 17:00
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 4 juli 2026 11:43
ProRail is begonnen met de voorbereidingen voor het herstel van het talud bij station Sliedrecht Baanhoek. Langs de Parallelweg wordt het bouwterrein ingericht. Deze voorbereidingen worden nu uitgevoerd, zodat alles gereed is voordat de Papendrechtsebrug voor negen maanden wordt afgesloten.
Nog geen dag nadat het Dordtse coalitieakkoord werd gepresenteerd, trekken oppositiepartijen fel van leer. Vooral de woningbouwplannen moeten het ontgelden. Onder meer fractievoorzitter Abdullah Uysal van GroenLinks-PvdA, de grootste oppositiepartij, noemt wonen “de achilleshiel van het akkoord”.
Vanwege een seinstoring reden er woensdagochtend minder treinen tussen Dordrecht en Rotterdam. De eerste treinen vielen uit rond 08.00 uur.
Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.
Het geluid van een ronkende dieselmotor van een touringcar kennen we allemaal. Een elektrische touringcar met een licht zoemend geluid, dat is even wennen. Toch is het de nieuwe realiteit bij SnelleVliet Touringcars in Alblasserdam. Het bedrijf heeft daarmee de eerste elektrische touringcar in onze streek.
Een 32-jarige man is maandagmiddag zwaargewond geraakt bij een steekpartij op een opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. Hij had onder meer verwondingen aan zijn gezicht.