Dordrecht, Netherlands

Driftende auto over de kop in de sloot

Langs de Middelweg raakten twee personen dinsdagavond in een benarde positie; hun auto sloeg over de kop en kwam in het ijskoude water terecht. Meerde hulpdiensten gingen direct op de melding af.
Vivian Rutte | 10 februari 2021 14:56 | Aangepast op 10 februari 2021 14:56
Bij aankomst rond 19:30 bleek dat de twee inzittenden van de auto zichzelf al in veiligheid hadden gebracht; zij zaten kletsnat op de oever van de sloot nabij voetbalvereniging Oranje Wit. De twee zijn met onderkoelingsverschijnselen naar het ziekenhuis gebracht.

De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid vermoedt dat de twee met hun auto aan het driften zijn geweest. De auto is vervolgens door de gladheid in de sloot terecht gekomen. Een tweede auto, waarin bekenden van het duo zaten, kwam ook bijna in het water terecht. Een bergingsbedrijf zal de twee voertuigen wegslepen.

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...