Dordrecht, Netherlands

Drone-vlieger aangehouden bij The Passion

Een 29-jarige Dordtenaar is vanavond aangehouden voor het vliegen van zijn drone boven The Passion. Agenten zagen rond 21:15 uur een drone vliegen rond de Grote Kerk en de mensenmassa.
Robert van Loon | 18 april 2019 23:48 | Aangepast op 18 april 2019 23:48
Een 29-jarige Dordtenaar is vanavond aangehouden voor het vliegen van zijn drone boven The Passion. Agenten zagen rond 21:15 uur een drone vliegen rond de Grote Kerk en de mensenmassa.


Toen de drone wegvloog gingen agenten erachteraan, zij vonden de drone en zijn eigenaar in een tuin op korte afstand van het evenement. De man zijn telefoon is in beslag genomen en loopt kans een boete van honderden euro’s te krijgen voor het vliegen boven een mensenmassa.

Lees ook

Buurt in shock na horrordood buurman: 'Dat hij zo aan zijn einde komt is triest'

Buren reageren geschokt op het overlijden van een 85 jarige man in Ridderkerk. Woensdagmiddag brak e...

Moerdijk verkocht huis aan jong Papendrechts stel en komt nu tóch met oplossing

Elf dagen nadat Terrence (30) en Lindsey (31) uit Papendrecht een huis kochten van de gemeente Moerd...

Recordjaar voor Weizigt: meer dan 200.000 bezoekers in één jaar

Het duurzaamheidscentrum aan de rand van het Weizigtpark in Dordrecht heeft afgelopen jaar meer bezo...

Vis van Klaas stopt na 30 jaar: ‘Ik vind het echt heel jammer’

Er komt een einde aan de Vis van Klaas. De viskraam die staat op het Damplein in de Dordtse wijk Dub...

Farhad heeft zorgen over zijn familie in Iran: 'Bellen kan niet, er is geen verbinding meer'

In Iran is de grootste opstand in jaren gaande, die hard wordt neergeslagen door het regime. Daarbij...

Burgemeester maakt zich druk over toename autobranden: 'Acht keer zoveel tijdens jaarwisseling'

Burgemeester Nanning Mol van Dordrecht maakt zich zorgen om de toename van het aantal autobranden. ...