gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dronken man geeft zich uit voor oudere broer

abd8b9fcbda73d75c07d8b76567cd684

Een 20-jarige Bredaënaar heeft dinsdagavond onbedoeld voor barmhartige samaritaan gespeeld, hij betaalde 800 euro aan boetes voor zijn broer. Misschien had hij geld beter voor zichzelf kunnen houden want hijzelf kreeg diezelfde avond in Dordrecht drie bekeuringen voor rijden zonder rijbewijs, het opgeven van een valse naam en rijden onder invloed.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Agenten controleerden dinsdagnacht een auto toen deze van het industrieterrein kwam rijden. De bestuurder bleek onder invloed en kon geen rijbewijs geven. Hij zei tegen agenten dat hij een 24-jarige man was uit Breda.


Deze man had nog 4700 euro aan boetes openstaan bij justitie, de bestuurder kon 800 euro direct betalen. Als onderpand voor het resterende bedrag van 3900 euro werd de auto in gijzeling genomen. Het rijbewijs zou later worden gebracht.


Woensdagochtend bleek dat de bestuurder een foutje had gemaakt en de naam van zijn oudere broer had opgegeven. Bij controle van zijn identiteit bleek dat de jongste van het stel zelf geen rijbewijs bezat.


De politie vermoed dat de broers nog een gesprekje gaan hebben. De oudere broer moet binnen 28 dagen zijn boetes betalen, anders wordt de auto door de politie verkocht.

Lees ook

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

burgderaadtsingelverkeersbord

Nieuwe borden bij fietsoversteek: wie heeft er hier voorrang?

De gemeente Dordrecht heeft aanpassingen gedaan aan de fietsoversteekplaats op de Burgemeester de Raadtsingel. Aan beide kanten zijn nu, op zo'n vijftig meter van de oversteek, opvallende gele waarschuwingsborden met knipperlichten geplaatst.

bomen

Met beschermende pakken en maskers kappen groenwerkers zieke esdoorns

Zestien zieke esdoorns in Zwijndrecht zijn niet meer te redden en moeten met spoed worden gekapt. De bomen zijn getroffen door de beruchte roetschorsziekte, waardoor takken spontaan kunnen afbreken. Om de veiligheid op straat te garanderen, start de gemeente deze maandag met een ingrijpende en streng beveiligde kapoperatie.

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.