gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dronken man geeft zich uit voor oudere broer

abd8b9fcbda73d75c07d8b76567cd684

Een 20-jarige Bredaënaar heeft dinsdagavond onbedoeld voor barmhartige samaritaan gespeeld, hij betaalde 800 euro aan boetes voor zijn broer. Misschien had hij geld beter voor zichzelf kunnen houden want hijzelf kreeg diezelfde avond in Dordrecht drie bekeuringen voor rijden zonder rijbewijs, het opgeven van een valse naam en rijden onder invloed.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Agenten controleerden dinsdagnacht een auto toen deze van het industrieterrein kwam rijden. De bestuurder bleek onder invloed en kon geen rijbewijs geven. Hij zei tegen agenten dat hij een 24-jarige man was uit Breda.


Deze man had nog 4700 euro aan boetes openstaan bij justitie, de bestuurder kon 800 euro direct betalen. Als onderpand voor het resterende bedrag van 3900 euro werd de auto in gijzeling genomen. Het rijbewijs zou later worden gebracht.


Woensdagochtend bleek dat de bestuurder een foutje had gemaakt en de naam van zijn oudere broer had opgegeven. Bij controle van zijn identiteit bleek dat de jongste van het stel zelf geen rijbewijs bezat.


De politie vermoed dat de broers nog een gesprekje gaan hebben. De oudere broer moet binnen 28 dagen zijn boetes betalen, anders wordt de auto door de politie verkocht.

Lees ook

Illegale prostitutie

Illegale prostitutie op twee plaatsen in onze streek, ook hennep aangetroffen

In Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht is illegale prostitutie geconstateerd na een regionaal onderzoek op vijf verschillende plaatsen in onze streek. Ook is er in Zwijndrecht tijdens deze controle hennep aangetroffen.

50jaarduwvaart

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

PSX_20260529_191757

Onweer legt levenswerk van familie in de as, maar gezin krijgt volop steun: 'We gaan zeker terug'

Slechts één bliksemslag legde de woning en het levenswerk van de familie Brand in de as. Anderhalve week na de brand in Bleskensgraaf kunnen Jaap en Marina het nog steeds niet geloven. Toch zegt het stel vooral dankbaar te zijn, ondanks het verlies van hun huis: "De hulp die we krijgen is met geen pen te beschrijven."

kat dierenarts Pexels

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.