gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dronken man geeft zich uit voor oudere broer

abd8b9fcbda73d75c07d8b76567cd684

Een 20-jarige Bredaënaar heeft dinsdagavond onbedoeld voor barmhartige samaritaan gespeeld, hij betaalde 800 euro aan boetes voor zijn broer. Misschien had hij geld beter voor zichzelf kunnen houden want hijzelf kreeg diezelfde avond in Dordrecht drie bekeuringen voor rijden zonder rijbewijs, het opgeven van een valse naam en rijden onder invloed.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Agenten controleerden dinsdagnacht een auto toen deze van het industrieterrein kwam rijden. De bestuurder bleek onder invloed en kon geen rijbewijs geven. Hij zei tegen agenten dat hij een 24-jarige man was uit Breda.


Deze man had nog 4700 euro aan boetes openstaan bij justitie, de bestuurder kon 800 euro direct betalen. Als onderpand voor het resterende bedrag van 3900 euro werd de auto in gijzeling genomen. Het rijbewijs zou later worden gebracht.


Woensdagochtend bleek dat de bestuurder een foutje had gemaakt en de naam van zijn oudere broer had opgegeven. Bij controle van zijn identiteit bleek dat de jongste van het stel zelf geen rijbewijs bezat.


De politie vermoed dat de broers nog een gesprekje gaan hebben. De oudere broer moet binnen 28 dagen zijn boetes betalen, anders wordt de auto door de politie verkocht.

Lees ook

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

fotooooooo

Gaan deze supermarkten eerder open op zondag? ‘Wens van klanten verandert’

Twintig Dordtse supermarktuitbaters willen eerder open op zondag. Nu mogen de deuren om 12.00 uur open, ondernemers vragen de gemeenteraad in een brief daar 10.00 uur van te maken.

foto de brug de keet

Betonvlechters leggen basis voor nieuwe klep Papendrechtsebrug

Een nieuwe tandbaan, verstevigingen en nieuwe kabels: de nieuwe brugkelder krijgt steeds meer vorm. Nadat de afgelopen periode vooral in het teken stond van het verwijderen van onderdelen en het volledig leegmaken van die kelder, is inmiddels de volgende fase aangebroken: de wederopbouw.

FOTO THUMB toeristengids

Toeristen rondleiden in eigen stad: zo vergaat Megan dat

Varen langs historische panden en vertellen over de geschiedenis van de stad. Als inwoner van Dordrecht lijkt dát Megan op het lijf geschreven. Hoe zou zij het doen als toeristengids? In deze laatste aflevering van onze zomerserie stapt zij aan boord bij gids Ysha Raamstijn om de fijne kneepjes van het vak te leren.