gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Droogte zorgt niet voor problemen

aad547be92aaef1bd5e13077042a2657

Veel boeren in Nederland hebben het zwaar. De aanhoudende hitte, maar vooral ook de afwezigheid van neerslag speelt hen parten. In Dordrecht valt het allemaal nog reuze mee, zo laten Waterschap Hollandse Delta en waterbedrijf Evides weten.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Voor de komende twee, drie weken voorzie ik geen problemen. De aanvoer vanuit de rivieren is nog prima. Dat wordt wel een probleem als het nog veel langer droog blijft. Maar zover is het nog niet," laat een woordvoerder van Waterschap Hollandse Delta weten.

Ook bij Evides nog geen paniek. Er is nog voelde (drink-)water op voorraad in de spaarbekkens. "Wel is het zo dat we zien dat de afname hoger is in deze warme periodes. Met name in de ochtend- en avonduren. En daardoor kan het zo zijn dat mensen wat minder druk op de leiding ervaren." Het waterbedrijf raadt mensen daarom aan de tuin pas 's avonds laat te sproeien en bijvoorbeeld 's middag het zwembadje te vullen.

Lees ook

pw20260801_WAL4626

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht - RSCA Futures (0-2)

De laatste test voor de seizoensstart van FC Dordrecht is zaterdag uitgelopen op een teleurstelling. Jong Anderlecht, ook wel RSCA Futures, was met 0-2 te sterk voor de ploeg van Paul Nuijten. De Streekomroep was ook bij de 'generale repetitie' voor de Krommedijkclub en maakte een samenvatting van het duel, die hieronder te bekijken is.

IMG-20260813-WA0034

Auto belandt met neus in sloot, bestuurder door het lint tegen agenten

Een auto is donderdagmiddag deels in een sloot beland in Dordrecht. Mogelijk was de bestuurder onwel geworden. De man ging even later door het lint tegen agenten toen zij hem wilden boeien.

PSX_20260727_151756

Boeren demonstreren op viaduct boven A15 tegen stikstofplannen

Een groep boeren heeft maandag actie gevoerd op het viaduct boven de A15, bij Papendrecht. De boeren zijn het niet eens met de stikstofplannen van het kabinet. Op veel plekken in het land, waaronder dus ook in onze streek, lieten zij van zich horen.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

IMG-20260811-WA0029

Brand bij geluidswal langs A16, meerdere rijstroken tijdelijk dicht

De begroeiing van een geluidswal langs de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond in brand gestaan. Meerdere rijstroken richting Ridderkerk gingen tijdelijk dicht zodat de brandweer het vuur kon blussen.

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.