Dordrecht, Netherlands

Droogte zorgt niet voor problemen

Veel boeren in Nederland hebben het zwaar. De aanhoudende hitte, maar vooral ook de afwezigheid van neerslag speelt hen parten. In Dordrecht valt het allemaal nog reuze mee, zo laten Waterschap Hollandse Delta en waterbedrijf Evides weten.
Marjolein Vos | 2 juli 2018 17:49 | Aangepast op 2 juli 2018 17:49
"Voor de komende twee, drie weken voorzie ik geen problemen. De aanvoer vanuit de rivieren is nog prima. Dat wordt wel een probleem als het nog veel langer droog blijft. Maar zover is het nog niet," laat een woordvoerder van Waterschap Hollandse Delta weten.

Ook bij Evides nog geen paniek. Er is nog voelde (drink-)water op voorraad in de spaarbekkens. "Wel is het zo dat we zien dat de afname hoger is in deze warme periodes. Met name in de ochtend- en avonduren. En daardoor kan het zo zijn dat mensen wat minder druk op de leiding ervaren." Het waterbedrijf raadt mensen daarom aan de tuin pas 's avonds laat te sproeien en bijvoorbeeld 's middag het zwembadje te vullen.

Lees ook

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Bij een aanrijding op de N3 is maandagochtend iemand gewond geraakt. Twee auto’s en een busje hielde...