Dordrecht, Netherlands

Droom van overleden Dordtse kunstenaar komt uit bij Hart in Aktie

Hij leeft niet meer, meneer Wezel, maar zijn grootste droom is wel uitgekomen: Een expositie van zijn eigen tekeningen en schilderijen van Dordrecht. Presentatrice Wendy van Dijk liet die laatste wens uitkomen bij Hart in Aktie, en zorgde dat de 92-jarige een expositie kreeg bij SBK Kunstuitleen. De aflevering is woensdagavond te zien.
Vivian Rutte | 3 februari 2021 14:52 | Aangepast op 3 februari 2021 14:52
De aflevering op tv zal Gerard Wezel helaas niet meer kunnen kijken. “Helaas is hij 7 dec. jl overleden en heeft hij het niet kunnen zien. Maar hij heeft genoten van die dag. Voor ons is het een mooie herinnering”, schrijft zijn dochter Hedwig op Facebook. “Verder vertel ik niks. Dus kijk maar”.

Door de lockdown is het helaas niet mogelijk om naar de expositie van meneer Wezel te gaan kijken. Zijn werk is wel online te bewonderen op de

Lees ook

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...