Dordrecht, Netherlands

Drugsdealer betrapt en aangehouden

Nadat een drugsdealer ongemerkt zijn waar dacht te verkopen in Wielwijk is hij zaterdagmiddag aangehouden door de politie.
Dennis Koorevaar | 21 juli 2020 10:37 | Aangepast op 21 juli 2020 10:37
De politie had de deal gezien en dat was voldoende om de 22-jarige Dordtenaar aan te merken als verdachte voor het vermoedelijk dealen van drugs. Later bleek dit te kloppen nadat bij de verdachte op het bureau de op de foto getoonde zaken vervolgens nog eens werden aangetroffen.

De gemeente heeft de verdachte een voorwaardelijke last onder dwangsom opgelegd en moet zich binnenkort verantwoorden bij het OM.

Afbeelding: Facebook - Politie Dordrecht

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

Lees ook

1880 nieuwbouwhuizen en duidelijkheid voor scholen en sportverenigingen: dit is het plan voor Sliedrecht-Noord

Na een tijd van schetsen en ideeën, is het plan voor Sliedrecht-Noord letterlijk tastbaar geworden. ...

Taakstraf voor man die tientallen kilo's vuurwerk opsloeg

Een 30-jarige man uit Ridderkerk heeft een taakstraf van 180 uur opgelegd gekregen voor het opslaan ...

Inwoners Kinderdijk koploper in kerstkaarten versturen

Een kerstkaart versturen is voor de één een jaarlijkse traditie, maar voor de ander eentje uit lang ...

Indrukwekkend superjacht op wielen naar volgende bestemming

Het duurt nog een jaar of twee voordat superjacht Y729 kan varen, maar de plaatjes van de immense bo...

Brand in huis na aansteken open haard

In een huis aan de P.C. Hooftlaan in Papendrecht heeft maandagavond brand gewoed. Bij het aansteken ...

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: aannemer doet aangifte

Het aannemingsbedrijf dat betrokken is bij de bouw van het Dordthuis heeft aangifte gedaan van inbra...