gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Drugsoverlast moet aangepakt"

99cff36ce55a174eca5bf33e19b8f64e

Als het aan Beter voor Dordt ligt, moet de drugsoverlast in de stad snel worden aangepakt. In een brief aan de burgemeester zegt de partij dat de aanpak prioriteit moet krijgen. 

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Beter voor Dordt heeft meerdere signalen gekregen dat er wordt gedeald en gebruikt in de buurt van scholen, sportverenigingen en winkelcentra. En dat geeft mensen een onveilig gevoel, aldus fractievoorzitter David Schalken-den Hartog. 

De partij roept burgemeester Kolff op om nog dit jaar met een plan van aanpak te komen, zodat het onderwerp besproken kan worden in de gemeenteraad. "Deze vorm van criminaliteit moet hard en zichtbaar worden aangepakt." Ook moet er meer worden gedaan aan preventie van drugsgebruik- en overlast, volgens Beter voor Dordt. 

De partij vroeg vorige week ook aandacht voor de aanpak van alcoholmisbruik. Ze wil dat er meer alcoholvrije zones in worden gesteld. 





Lees ook

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

politie 01

Politie deelt beelden van verdachten na ontvoering en overval

De politie is op zoek naar twee verdachten na een ontvoering in Papendrecht vorige week. Een 20-jarige vrouw werd toen ontvoerd en achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas. Later op de avond vond er een overval plaats op haar woning in Rotterdam.

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_21_45_35.Still002

Te weinig plekken voor asielzoekers: gemeente op het matje geroepen

De gemeente Hardinxveld-Giessendam regelt te weinig asielopvang en staat nu onder toezicht van het kabinet. Dat heeft minister Bart van den Brink van Asiel en Migratie bekendgemaakt.