gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

"Drugsoverlast moet aangepakt"

99cff36ce55a174eca5bf33e19b8f64e

Als het aan Beter voor Dordt ligt, moet de drugsoverlast in de stad snel worden aangepakt. In een brief aan de burgemeester zegt de partij dat de aanpak prioriteit moet krijgen. 

Marjolein Vos |  | Aangepast op
Beter voor Dordt heeft meerdere signalen gekregen dat er wordt gedeald en gebruikt in de buurt van scholen, sportverenigingen en winkelcentra. En dat geeft mensen een onveilig gevoel, aldus fractievoorzitter David Schalken-den Hartog. 

De partij roept burgemeester Kolff op om nog dit jaar met een plan van aanpak te komen, zodat het onderwerp besproken kan worden in de gemeenteraad. "Deze vorm van criminaliteit moet hard en zichtbaar worden aangepakt." Ook moet er meer worden gedaan aan preventie van drugsgebruik- en overlast, volgens Beter voor Dordt. 

De partij vroeg vorige week ook aandacht voor de aanpak van alcoholmisbruik. Ze wil dat er meer alcoholvrije zones in worden gesteld. 





Lees ook

vleermuis foto noord brug

Speciaal voor vleermuizen: deze brug heeft in het donker een rode gloed

De Brug over de Noord is uitgerust met nieuwe verlichting. Met vleermuisvriendelijke lampen wil Rijkswaterstaat de dieren in de omgeving niet in de weg zitten. “Wit licht mijden ze het liefst.”

merwedebrugrws

Meer dan 200 boetes voor vrachtwagens die verbod Merwedebrug overtreden

Bij de handhavingsactie bij de Merwedebrug (A27) zijn vorige week in totaal 215 boetes uitgedeeld. Sinds juli mogen vrachtwagens niet meer over de brug heen, maar dat verbod wordt nog door honderden vrachtwagens per dag genegeerd. Daarom voerden Rijkswaterstaat en de politie van 17 tot en met 21 augustus een grootschalige handhavingsactie uit.

nepagentomroepmaxpolitie

Gemeente waarschuwt: met deze babbeltruc worden mensen in Ridderkerk beroofd

De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.

nk2026081493A02173

FC Dordrecht ziet zege bij RKC in blessuretijd uit handen glippen

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een zuur punt gepakt bij RKC Waalwijk. Door een tegentreffer in blessuretijd speelde de ploeg gehuld in het nieuwe, door de Eerste Vrije Statenvergadering geïnspireerde uittenue, met 2-2 gelijk.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

kansspel

Dordtenaar voorspelt zes getallen goed en wint jackpot

Een inwoner uit Dordrecht heeft bij de Lotto-trekking van zaterdag 15 augustus een miljoen euro gewonnen. De speler voorspelde als enige vijf getallen én het reservegetal goed en wint daarmee de volledige Jackpot.