gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Druk op inloopavond Damplein

De inloopbijeenkomst in verzorgingshuis Dubbelmonde over het Damplein heeft gisteravond veel bezoekers getrokken. Bewoners konden met elkaar in gesprek over de op handen zijnde herinrichting van het plein. Net als bij het Vrieseplein geeft de gemeente de kaders aan, maar spuien  omwonenden ideeën.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De inrichting van het Damplein houdt de gemoederen al tientallen jaren bezig. Nu de bestrating moet worden vervangen, grijpt de gemeente dat aan om bewoners te vragen wat er nog meer moet veranderen. Het is een lastig vraagstuk. De één wil er vooral gratis kunnen parkeren, terwijl de ander het plein wil afsluiten voor auto's. Tijdens een eerdere bijeenkomst over waterbeheer werd al geopperd minder stenen terug te leggen, zodat regenwater makkelijker de grond in kan lopen. De aanpak van het Damplein vindt plaats in 2017. Voor de aanpak is 667.000 euro beschikbaar. Dat bedrag is gebaseerd op de kosten van herbestrating. De vraag is of dat voldoende is om wensen van bewoners uit te voeren.

Lees ook

yv2026220NKS05997

Dit zijn de eerste tegenstanders van FC Dordrecht in het nieuwe seizoen

FC Dordrecht opent het nieuwe Keuken Kampioen Divisie-seizoen op vrijdag 7 augustus thuis tegen Jong Ajax. Dat staat in het concept-competitieprogramma dat de KNVB woensdagochtend lanceerde.

PSX_20260608_112752

Schoonmakers onwel in bedrijfspand, gebouw tijdelijk afgesloten

Medewerkers van een schoonmaakbedrijf zijn tijdens een klus in Alblasserdam maandag onwel geworden. Volgens een woordvoerder van de veiligheidsregio werden zij duizelig, waarna ze snel naar buiten zijn gegaan en de hulpdiensten hebben gealarmeerd.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

Leidingsportalen

Waarom er negen dagen geen treinen rijden tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe

Gedurende 9 dagen is er geen treinverkeer mogelijk tussen Dordrecht en Lage Zwaluwe. Pech voor reizigers, maar een noodzakelijke maatregel volgens spoorwegbeheerder ProRail. De reden: de bovenleidingportalen op dit traject zijn grondig toe aan vervanging. Ze stammen uit de tijd na de Tweede Wereldoorlog, waardoor de levensduur voorbij is.

businkridderkerkpoltrokmolen

Gewonde bij steekpartij in Ridderkerk, verdachte vast

Bij een steekpartij in Ridderkerk is woensdagavond iemand gewond geraakt. De politie heeft een 16-jarige verdachte aangehouden.

fotoman

Man steekt N3 over voor gevallen fiets en laat kinderen achter in auto op afrit

Een man heeft zaterdag een opzienbarende actie uitgehaald op de N3 bij Dordrecht. De bestuurder stak namelijk de weg over nadat een fiets van zijn auto was gevallen. Een langsrijdende weginspecteur greep halverwege in.