gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drukke avond voor hulpdiensten in Dordrecht

8a9ce8f09cdcbec006593ec658ba415f

De politie en Ambulancedienst moesten gisteravond en vannacht meerdere keren uitrukken voor incidenten Dordrecht. Er was onder meer een steekpartij in de Riouwstraat.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Iets voor tien uur kwamen een motor en auto met elkaar in botsing bij de op en afritten van de N3 bij de Provincialeweg. De motorrijder is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd met de ambulance.

Een politiewoordvoerder zegt dat ondanks berichten in andere media de automobilist niet is aangehouden voor rijden onder invloed.


Kort daarna om kwart over tien is er een scooterrijder aangereden door een auto op de Veststraat, hij is naar het ziekenhuis vervoerd.


In de Riouwstraat werd kort na 1 uur s’nachts een man neergestoken, een andere man is in elkaar geslagen. De politie heeft een persoon aangehouden, een andere verdachte ligt in het ziekenhuis en wordt aangehouden als er gelegenheid voor is. De aanleiding voor de steekpartij wordt onderzocht door de politie. Voor het onderzoek naar de steekpartij zoekt de politie getuigen.

Lees ook

begraafplaats Essenhof

graven

Ambtenaren verslepen en verzwijgen verplaatsing lijken naar begraafplaats Essenhof: ‘Had niet mogen gebeuren’

Medewerkers van de Essenhof hebben 21 overledenen van de ene naar de andere begraafplaats gebracht, zonder daar nabestaanden over te informeren. Ook werd de verplaatsing bewust geheimgehouden. Dat blijkt uit een vervolgonderzoek naar de keldergravenproblematiek in Dordrecht. De misstanden vonden plaats in 2020. “We zijn er duidelijk over: de verplaatsing had niet mogen gebeuren”, reageert het geschokte gemeentebestuur.

merwedelingelijn kleiner

Geen fietsen in de trein en minder stops op dit station tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Tijdens de afsluiting van de Papendrechtsebrug mogen in de treinen op de Merwedelingelijn geen fietsen meer mee. Ook wordt op station Hardinxveld-Giessendam in die periode voorlopig niet vier keer, maar twee keer per uur gestopt. Dat heeft de provincie besloten, in overleg met vervoerder Qbuzz en Rijkswaterstaat.

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.

foto artikel leny

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

PSX_20260607_032650 (1)

Auto in lichterlaaie, tweede voertuigbrand in onze streek dit weekend

Aan de Parkweg in Papendrecht is in de nacht van zaterdag op zondag rond 01:30 uur een auto in brand gevlogen. Op foto's is te zien dat de voorkant in brand stond.

fotopersburobusinkzwijndrechtnijhoffstraat

Man (21) raakt zwaargewond bij steekpartij in huis

Bij een steekpartij in een huis in Zwijndrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een 21-jarige man zwaargewond geraakt. Mogelijk is er een ruzie in de relationele sfeer aan voorafgegaan, meldt de politie.