gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drukke avond voor hulpdiensten in Dordrecht

8a9ce8f09cdcbec006593ec658ba415f

De politie en Ambulancedienst moesten gisteravond en vannacht meerdere keren uitrukken voor incidenten Dordrecht. Er was onder meer een steekpartij in de Riouwstraat.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Iets voor tien uur kwamen een motor en auto met elkaar in botsing bij de op en afritten van de N3 bij de Provincialeweg. De motorrijder is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd met de ambulance.

Een politiewoordvoerder zegt dat ondanks berichten in andere media de automobilist niet is aangehouden voor rijden onder invloed.


Kort daarna om kwart over tien is er een scooterrijder aangereden door een auto op de Veststraat, hij is naar het ziekenhuis vervoerd.


In de Riouwstraat werd kort na 1 uur s’nachts een man neergestoken, een andere man is in elkaar geslagen. De politie heeft een persoon aangehouden, een andere verdachte ligt in het ziekenhuis en wordt aangehouden als er gelegenheid voor is. De aanleiding voor de steekpartij wordt onderzocht door de politie. Voor het onderzoek naar de steekpartij zoekt de politie getuigen.

Lees ook

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

Still website VERSIE3

Toch op het station erachter komen dat er geen trein rijdt: 'Mijn eigen schuld!'

Stilte op station Dordrecht woensdagochtend tijdens de landelijke ov-staking. Geen enkele trein rijdt en dus zijn er lege perrons. Waar de een extra vroeg zijn bed is uitgekomen, komt de ander er pas op het station achter.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

ontspulpexels

Ontspuldagen: bruikbare spullen krijgen een tweede leven

De zolder opgeruimd? De kast uitgemest? Of de schuur onder handen genomen? Dordtenaren kunnen de komende weken op verschillende plekken in de gemeente hun bruikbare spullen inleveren die zij zelf niet meer gebruiken. Lokale maatschappelijke organisaties geven deze spullen een tweede leven.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

Artikel webfoto

Onbegrip en woede in dit dorp: twaalf speelplekken moeten weg

Twaalf speelplekken verdwijnen in Alblasserdam, omdat deze niet voldoen aan de veiligheidseisen. Het leidt tot onbegrip in het dorp, want waarom is er niet overlegd? En wat gaat er nu gebeuren? "Ze hadden het al jaren geleden moeten opknappen."