gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Drukke avond voor hulpdiensten in Dordrecht

8a9ce8f09cdcbec006593ec658ba415f

De politie en Ambulancedienst moesten gisteravond en vannacht meerdere keren uitrukken voor incidenten Dordrecht. Er was onder meer een steekpartij in de Riouwstraat.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Iets voor tien uur kwamen een motor en auto met elkaar in botsing bij de op en afritten van de N3 bij de Provincialeweg. De motorrijder is met spoed naar het ziekenhuis vervoerd met de ambulance.

Een politiewoordvoerder zegt dat ondanks berichten in andere media de automobilist niet is aangehouden voor rijden onder invloed.


Kort daarna om kwart over tien is er een scooterrijder aangereden door een auto op de Veststraat, hij is naar het ziekenhuis vervoerd.


In de Riouwstraat werd kort na 1 uur s’nachts een man neergestoken, een andere man is in elkaar geslagen. De politie heeft een persoon aangehouden, een andere verdachte ligt in het ziekenhuis en wordt aangehouden als er gelegenheid voor is. De aanleiding voor de steekpartij wordt onderzocht door de politie. Voor het onderzoek naar de steekpartij zoekt de politie getuigen.

Lees ook

begraafplaats Essenhof

graven

Ambtenaren verslepen en verzwijgen verplaatsing lijken naar begraafplaats Essenhof: ‘Had niet mogen gebeuren’

Medewerkers van de Essenhof hebben 21 overledenen van de ene naar de andere begraafplaats gebracht, zonder daar nabestaanden over te informeren. Ook werd de verplaatsing bewust geheimgehouden. Dat blijkt uit een vervolgonderzoek naar de keldergravenproblematiek in Dordrecht. De misstanden vonden plaats in 2020. “We zijn er duidelijk over: de verplaatsing had niet mogen gebeuren”, reageert het geschokte gemeentebestuur.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

PSX_20260529_191757

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

politie prorail station sliedrecht

Vrouw loopt op spoor, treinverkeer plat

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.