Dordrecht, Netherlands

Drukte op de ijsbaan

De ijsbaan is nu zo'n twee weken open en de ijsmeesters zijn tot nu toe zeer tevreden over de opkomst. Het is kerstvakantie en lekker weer, dus elke dag zijn er genoeg mensen aan het schaatsen.
Lotte Koreman | 29 december 2016 13:47 | Aangepast op 29 december 2016 13:47
De ijsbaan op het Statenplein is nu zo'n twee weken open en de ijsmeesters zijn tot nu toe zeer tevreden over de opkomst. Door het mooie weer en de kerstvakantie is het elke dag druk op de baan. Vanochtend vlak na openingstijd waren er al zo'n dertig kinderen met hun ouders aan het schaatsen.

Ook vandaag weer staat de ijsbaan vlak na openingstijd vol. "Het is echt kerstdrukte en dat is altijd gezellig. Door het mooie weer is het tot nu toe elke dag druk geweest," zegt ijsmeester Arnold. Hij kan nog geen schatting doen over de bezoekersaantallen: "Maar het loopt lekker. Een schatting zou nu nog niet realistisch zijn, maar na afloop hebben wij altijd snel de definitieve cijfers."

Lees ook

Dordrecht schrapt Decemberdagen, Dwaalspoor gaat wel door

De kerstfestiviteiten in Dordrecht zijn vrijwel allemaal geschrapt in verband met de coronamaatregel...

Dordtse raad 'teleurgesteld' in Programma Sportparken: 'Veel te mager en onvolledig'

De Dordtse gemeenteraad - zowel de coalitie als oppositie - is niet tevreden met het Programma Sport...

Zoektocht naar mogelijke drenkeling

De hulpdiensten rukten zondagmiddag uit naar de Vreedonklaan omdat er mogelijk een persoon in het wa...

Oudste soldaat Olivier Bij de Vaate op 106-jarige leeftijd overleden

Olivier Bij de Vaate - die in mei 1940 op het eiland van Dordrecht tevergeefs vocht tegen de Duitse ...

Houden Dordtenaren zich aan het vuurwerkverbod?

Net als vorig jaar geldt er rond de jaarwisseling een vuurwerkverbod. Het kabinet heeft hiervoor gek...

Kolff over nieuwjaarsnacht: twee arrestaties en geen vuurwerkslachtoffers

Er zijn tijdens de jaarwisseling in de stad twee mensen opgepakt wegens het niet tonen van een legit...