Dordrecht, Netherlands

Drukte op de ijsbaan

De ijsbaan is nu zo'n twee weken open en de ijsmeesters zijn tot nu toe zeer tevreden over de opkomst. Het is kerstvakantie en lekker weer, dus elke dag zijn er genoeg mensen aan het schaatsen.
Lotte Koreman | 29 december 2016 13:47 | Aangepast op 29 december 2016 13:47
De ijsbaan op het Statenplein is nu zo'n twee weken open en de ijsmeesters zijn tot nu toe zeer tevreden over de opkomst. Door het mooie weer en de kerstvakantie is het elke dag druk op de baan. Vanochtend vlak na openingstijd waren er al zo'n dertig kinderen met hun ouders aan het schaatsen.

Ook vandaag weer staat de ijsbaan vlak na openingstijd vol. "Het is echt kerstdrukte en dat is altijd gezellig. Door het mooie weer is het tot nu toe elke dag druk geweest," zegt ijsmeester Arnold. Hij kan nog geen schatting doen over de bezoekersaantallen: "Maar het loopt lekker. Een schatting zou nu nog niet realistisch zijn, maar na afloop hebben wij altijd snel de definitieve cijfers."

Lees ook

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...

PVV gaat voor het eerst meedoen aan verkiezingen in Papendrecht, mikt op negen zetels

De PVV gaat voor het eerst meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen in Papendrecht. Lijsttrekker Nik...

Man (24) meldt zich na doorrijden na ernstig ongeluk met brommerrijder (17)

De politie heeft dit weekend een 24-jarige man aangehouden die betrokken was bij een zwaar verkeerso...