Op het Groothoofd stroomt het publiek inmiddels toe in afwachting van de komst van de koning en koningin en de parade die daar over het water zal plaatsvinden.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
Na drie begrafenissen ligt oorlogsheld Daniël van der Munnik op zijn laatste rustplaats. Maandag is de gesneuvelde soldaat op het ereveld van de Essenhof in Dordrecht met militaire eer herbegraven. De dappere dienstplichtige sneuvelde op 10 mei 1940, tijdens de eerste Duitse aanvallen op ons land.
Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.
FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.
Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”
Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.
Een barbecue bovenop het brugdek waar normaal gesproken duizenden auto’s per dag overheen rijden. Ondernemers en bestuurders kwamen op deze bijzondere plek samen om onder het genot van een hapje en drankje ervaringen en tips uit te wisselen nu de Papendrechtsebrug maandenlang dicht is. “Dit lijkt wel de autoloze zondag van vroeger.”