Dordrecht, Netherlands

Dubbelconcert Dordrecht-Varna

Stichting Stedenband Dordrecht-Varna organiseert woensdag in Nederland en Bulgarije tegelijkertijd een concert. Allemaal in het kader van 9 mei, de dag van Europa. Een goed moment om de band tussen de twee steden, die al 17 jaar bestaat, te vieren. 
Marjolein Vos | 8 mei 2018 19:56 | Aangepast op 8 mei 2018 19:56
Stichting Stedenband Dordrecht-Varna organiseert woensdag in Nederland en Bulgarije tegelijkertijd een concert. Allemaal in het kader van 9 mei, de dag van Europa. Een goed moment om de band tussen de twee steden, die al 17 jaar bestaat, te vieren.

"17 jaar geleden legden de burgemeesters van beide steden de basis voor een intensieve samenwerking", vertelt Nienke Blauw van de stichting. "Sinds die tijd is er veel kennis uitgewisseld. Cultureel gezien, maar ook bijvoorbeeld op het gebied van de economie."

Het concert is extra bijzonder omdat het tegelijkertijd in Dordrecht en Varna wordt gehouden. In Bulgarije kijken ze naar een optreden van Phil Young, dat eerder is opgenomen. En live naar een Bulgaars optreden. In Dordrecht doen ze hetzelfde, maar dan met een live-versie van de Phil en een opgenomen versie vanuit Varna.

Er zijn nog kaarten beschikbaar voor de Dordtse helft van het concert. Kijk voor meer informatie op de

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Het Scheffersplein moet het hele jaar een bruisende plek gaan worden. Dat hebben de horeca-onderneme...

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...