Dordrecht, Netherlands

Dubbelconcert Dordrecht-Varna

Stichting Stedenband Dordrecht-Varna organiseert woensdag in Nederland en Bulgarije tegelijkertijd een concert. Allemaal in het kader van 9 mei, de dag van Europa. Een goed moment om de band tussen de twee steden, die al 17 jaar bestaat, te vieren. 
Marjolein Vos | 8 mei 2018 19:56 | Aangepast op 8 mei 2018 19:56
Stichting Stedenband Dordrecht-Varna organiseert woensdag in Nederland en Bulgarije tegelijkertijd een concert. Allemaal in het kader van 9 mei, de dag van Europa. Een goed moment om de band tussen de twee steden, die al 17 jaar bestaat, te vieren.

"17 jaar geleden legden de burgemeesters van beide steden de basis voor een intensieve samenwerking", vertelt Nienke Blauw van de stichting. "Sinds die tijd is er veel kennis uitgewisseld. Cultureel gezien, maar ook bijvoorbeeld op het gebied van de economie."

Het concert is extra bijzonder omdat het tegelijkertijd in Dordrecht en Varna wordt gehouden. In Bulgarije kijken ze naar een optreden van Phil Young, dat eerder is opgenomen. En live naar een Bulgaars optreden. In Dordrecht doen ze hetzelfde, maar dan met een live-versie van de Phil en een opgenomen versie vanuit Varna.

Er zijn nog kaarten beschikbaar voor de Dordtse helft van het concert. Kijk voor meer informatie op de

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...