Dordrecht, Netherlands

Dubbeldam kleurt weer oranje

Slingers, ballonnen en andere versieringen, Dubbeldam hangt er een week voor Koningsdag vol mee. Traditiegetrouw worden de straten in de wijk versiert in het rood, wit, blauw en oranje.
Jeroen Kroon | 25 april 2019 15:09 | Aangepast op 25 april 2019 15:09
Al meer dan twintig jaar versieren buurtbewoners van de Hortensiastraat hun straat voor op Koningsdag. Niet alleen voor het feestje, ook het buurtgevoel neemt er door toe.

In de wijk wordt een prijs gegeven voor de mooist versierde straat van Dubbeldam. De Hortensiastraat heeft al twee keer die prijs mee naar huis genomen, maar daar gaat het de buurtbewoners niet om. Het belangrijkste voor hen is dat de straat er straks op 27 april en de dagen er naartoe er prachtig bij ligt.&t=29s

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...