gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dubbeldam verhuist niet

Voetbalvereniging Dubbeldam legt zich niet zomaar neer bij het besluit van de gemeente om nieuwbouw af te blazen. De club neemt komende dinsdag een standpunt in tijdens een ledenvergadering. Leden worden opgeroepen massaal aanwezig te zijn.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De club laat weten verbijsterd te zijn over het besluit van de gemeente. Woede en onbegrip overheersen. VV Dubbeldam kreeg donderdag volkomen onverwacht te horen dat ze niet mogen verhuizen naar een centrale plek op sportpark Schenkeldijk. De plannen voor de nabij geplande nieuwbouwwijk Belthure Park zijn gewijzigd. Het sportpark hoeft nu niet opnieuw te worden ingedeeld.


De plannen voor een verhuizing zijn al vijftien jaar oud. Bestuur en vrijwilligers waren gestart met de voorbereiding. De huidige accommodatie wordt al langere tijd niet onderhouden. Volgens de club kunnen tegenstanders niet meer fatsoenlijk worden ontvangen en is de kantine over een paar jaar helemaal op. Het onderkomen moet nu worden verbouwd en uitgebreid.

Lees ook

lachgaspoleenheidrdam

Vondst van bijna 5000 lachgasflessen: Ridderkerker en Zwijndrechtenaar vast

De politie heeft vorige week een 20-jarige Ridderkerker en een 46-jarige vrouw uit Zwijndrecht aangehouden na een drugsdeal. Het gaat om de vermoedelijke koper en verkoper van lachgas.

MISHANDELING social media pexels

Scholieren mishandeld, vernederd en gefilmd op afroep: ‘Om elkaar terug te pakken’

Leerlingen van verschillende middelbare scholen in Zwijndrecht gaan tegen betaling met elkaar op de vuist en verspreiden filmpjes daarvan op internet. Ook worden verschillende tieners in filmpjes mishandeld en vernederd. Dat blijkt uit gesprekken die deze streekomroep heeft gehad met verschillende jongeren. Aanleiding zijn signalen die de politie zegt binnen te krijgen over deze praktijken. "Dit is het topje van de ijsberg", zegt een deskundige.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_03_06.Still002

GSC/ODS uit opnieuw onvrede over Stadspark-plan: ‘Club dreigt ten onder te gaan’

GSC/ODS heeft opnieuw een brandbrief naar de Dordtse gemeenteraad gestuurd. De voetbalclub vreest voor de gevolgen van het Stadspark XL-plan en hoopt de lokale politici wakker te schudden. “Als het plan wordt doorgezet, is onze club ten dode opgeschreven.”

Artikelfoto Ridderkerk openingstijden

Na 16 jaar discussie kunnen winkels in Ridderkerk open op zondag

Ridderkerkers kunnen vanaf 4 oktober op zondag gaan winkelen. De gemeenteraad keurde donderdag een initiatiefvoorstel voor zondagsopening goed. Het voorstel was ingediend door de coalitiepartijen Partij 18PLUS, VVD en GroenLinks. Achttien raadsleden stemden voor, elf waren tegen.

Noodsteunpunt

Wat als de stroom ineens uitvalt? Deze gemeente oefent met noodsteunpunt

Waar kun je terecht als de elektriciteit en telecommunicatie voor langere tijd is uitgevallen en hoe kom je dan aan informatie? Inwoners van Heerjansdam, de gemeente Zwijndrecht en de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid oefenden afgelopen weekend met het inrichten en gebruiken van een zogeheten noodsteunpunt.

20260929153649

Veel vertraging op A16: meerdere ongelukken en te hoog voertuig bij tunnel

Op de A16 richting Rotterdam stonden dinsdagmiddag meerdere files. Dit kwam door ongelukken bij Dordrecht en Ridderkerk. Ook was een tunnelbuis van de Drechttunnel tijdelijk afgesloten door een te hoog voertuig.