gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dubbeldam verhuist niet

Voetbalvereniging Dubbeldam legt zich niet zomaar neer bij het besluit van de gemeente om nieuwbouw af te blazen. De club neemt komende dinsdag een standpunt in tijdens een ledenvergadering. Leden worden opgeroepen massaal aanwezig te zijn.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De club laat weten verbijsterd te zijn over het besluit van de gemeente. Woede en onbegrip overheersen. VV Dubbeldam kreeg donderdag volkomen onverwacht te horen dat ze niet mogen verhuizen naar een centrale plek op sportpark Schenkeldijk. De plannen voor de nabij geplande nieuwbouwwijk Belthure Park zijn gewijzigd. Het sportpark hoeft nu niet opnieuw te worden ingedeeld.


De plannen voor een verhuizing zijn al vijftien jaar oud. Bestuur en vrijwilligers waren gestart met de voorbereiding. De huidige accommodatie wordt al langere tijd niet onderhouden. Volgens de club kunnen tegenstanders niet meer fatsoenlijk worden ontvangen en is de kantine over een paar jaar helemaal op. Het onderkomen moet nu worden verbouwd en uitgebreid.

Lees ook

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.

jan willem de jonge

Terug van reddingsmissie in Venezuela: Jan-Willem hielp mee na aardbevingen

Hoe zoek je naar mensen onder het puin na heftige aardbevingen? Jan-Willem de Jonge uit Dordrecht vertrok naar Venezuela, samen met ruim zestig andere hulpverleners van USAR Nederland. Daar werkte hij mee aan de reddingsoperatie na de zware aardbevingen die het land troffen op 24 juni.

11.07 03

FC Dordrecht onderuit in oefenduel van twee uur met Excelsior

FC Dordrecht heeft zaterdag de tweede oefennederlaag op rij geleden. Tegen provinciegenoot Excelsior bleek scoren, net als een week eerder tegen Feyenoord, een te grote opgave: 0-2.

Pieter dHontfontein, gemeente zwi

Deze Zwijndrechtse fontein krijgt een monumentale status

De Pieter d’Hontfontein aan het Pieter d’Hontplein in Zwijndrecht wordt aangewezen als gemeentelijk monument. De grote fontein is in de jaren '60 gemaakt in opdracht van de gemeente Zwijndrecht en is de enige fontein van beeldhouwer Pieter d’Hont.

twee werken 17e eeuw

Na 350 jaar zijn deze twee Dordtse schilderijen terug in de stad

Het Dordrechts museum heeft twee unieke werken cadeau gekregen. Het gaat om het 'Trompe l’oeil stilleven met jachtattributen' van Robert Knight en het 'Heuvelachtig rivierlandschap met twee paarden bij een boerderij' van Cornelis Tegelberg. De 17e-eeuwse werken zijn geschonken door verzamelaar Jan-Bart Evenboer.

businknijhofflaan

Moeder met twee jonge kinderen gewond na aanrijding

Een moeder met twee jonge kinderen op de fiets is donderdagochtend aangereden door een auto in Dordrecht. De aanrijding gebeurde op de Nijhofflaan.