De Zaterdagafdeling van vv Dubbeldam bestaat 25 jaar.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 2 oktober 2026 12:00
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | 30 september 2026 17:15
FC Dordrecht voegt per direct een nieuwe doelman toe aan de selectie. Yanick van Osch, oud-doelman van onder meer Fortuna Sittard, SC Cambuur en RKC Waalwijk, tekent een contract aan de Krommedijk tot medio 2027.
Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.
Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”
De Merwedebrug in de A27 gaat drie dagen helemaal dicht. Rijkswaterstaat vervangt het asfalt door een lichtere en dunnere laag. Verkeer moet omrijden en rekening houden met een uur extra reistijd.
Wandelen door prachtige natuurgebieden, het horen van de geluiden van ijsvogels en het goed controleren van alle paden. Een boswachter is van alle markten thuis en boswachter Wouter Boer moet zelfs een klusjesman in zich hebben. Megan komt er al snel achter dat een boswachter niet alleen maar van de natuur kan genieten, maar dat er veel meer bij komt kijken.
Na veertig jaar neemt gemeentearchivaris Teun de Bruin afscheid van het Stadsarchief Dordrecht. Tijdens zijn loopbaan stuitte hij op bijzondere pareltjes rondom vrijheid en onvrijheid die hem altijd zijn bijgebleven. Maar hij verdwijnt niet uit het archief; De Bruin blijft als vrijwilliger bouwen aan het geheugen van de stad.