Dordrecht, Netherlands

Dubbele boete voor overlastgevers op een avond

Een 41- jarige Dordtenaar is in de nacht van dinsdag op woensdag beboet voor overlast. Na meerdere meldingen en waarschuwingen is zijn geluidsapparatuur in beslag genomen. Ook de andere 6 personen die aanwezig waren kregen een boete voor het overtreden van de noodverordening. Uiteindelijk bleek iedereen nogal hardleers te zijn, want daar bleef het niet bij voor de avond.
Alka Goos | 17 april 2020 08:03 | Aangepast op 17 april 2020 08:03
Na meerdere meldingen van overlast besloot de politie afgelopen week te kijken bij de woning. Deze is bij de politie bekend als overlast woning. De bewoner was onder invloed van drugs en er waren nog 6 personen aanwezig. Alle personen kreeg een boete van 390 euro voor het overtreden van de noodverordening. Daarbij werd iedereen die niet ingeschreven stond op het adres uit de woning verwijderd. 


Een paar uur later kwam er bij de politie weer een melding van overlast binnen uit de woning. Daar trof de politie dezelfde personen aan die waren verwijderd. Dat betekende dat iedereen nog een boete kreeg voor overtreden van de noodverordening en weer werden verwijderd. Werd hier niet aan gehouden, dan zou de politie overgaan tot arrestatie. Zover kwam het niet, want nadat iedereen het huis voor de tweede keer had verlaten, is niemand meer terug gekomen. 

Meest gelezen

Vermiste jongeman gevonden in de rivier, hulp kwam te laat

Redactie Streek 56 | 1 jul 2025 11:52

Zo gaan Dordtse basisscholen om met de hittegolf

Jonathan Sekeris | Barbara Visscher | 30 jun 2025 13:40

Lees ook

FC Dordrecht verliest oefenwedstrijd achter gesloten deuren ruim van Sparta Rotterdam

FC Dordrecht heeft vrijdag zijn tweede vriendschappelijke wedstrijd in de voorbereiding gespeeld teg...

Minister: polder deels onder water, maar veel voorzieningen blijven

De Hel- en Zuilespolder wordt flink onder handen genomen. Maar niet getreurd: de fiets- en wandelpad...

Baggerfestival van start: 'Er is bijna te veel te doen om op te noemen'

Het had dit jaar wat voeten in de aarde, maar het Baggerfestival is weer losgebarsten. Bezoekers kun...

Zaterdag in Studio De Witt: oud-waarnemer Peter van der Velden

Studio De Witt trakteert luisteraars deze zaterdag opnieuw op een scherpzinnige en veelzijdige uitze...

Op Pad Met Ad op TV: op vaartocht met Dordtse duizendpoot Jaap Bouman

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad geeft presentator Ad van den Herik het roer eens over: J...

Kunst saai? Aaibare muur en discobol in tentoonstelling bewijzen van niet

Kunst moet voor kinderen een stuk aantrekkelijker worden, dachten ze bij het Dordrechts Museum. De n...