Dordrecht, Netherlands

Dudok koopt zeven panden op van gemeente

Projectontwikkelaar Dudok heeft zeven panden overgenomen van de gemeente Dordrecht. Daarmee nam het bedrijf ze indirect over van Woningcorporatie Woonbron, die ze juist van de hand had gedaan, omdat dit niet meer past in hun beleid. De panden blijven hun identiteit behouden.
Kees Rijborz | 17 januari 2017 15:34 | Aangepast op 17 januari 2017 15:34
Het gaat om een aantal woonhuizen en cafés Jongepier en Groothoofd. Deze gebouwen vielen sinds 1995 onder Woonbron. Volgens Marcel Schippers, directeur van Dudok, verandert er voor de verhuurders helemaal niks. ¨De panden behouden gewoon hun eigen functie. Ons beleggingsbedrijf heeft ze aangekocht omdat we de gebouwen willen onderhouden wat betreft monumentenzorg¨. 

Dudok heeft al meerdere monumentale panden in eigendom zoals hun eigen pand aan de Houttuinen en een pand aan de Nieuwe Haven.

De gemeente houdt ruim vier ton over aan de verkoop van de panden.

Foto: Dudok Groep

Lees ook

Meeste gemeenten hebben geen hitteplan, terwijl het alleen maar warmer wordt

Een derde van de gemeenten in deze streek heeft geen lokaal hitteplan, terwijl extreme hitte een gev...

A15 nacht dicht door werkzaamheden

De A15 van Papendrecht richting Gorinchem gaat volgende week een avond en nacht dicht. Vanwege onder...

Inbrekers op heterdaad betrapt: vuurwapen en drugs gevonden

De politie heeft donderdagochtend een 47-jarige vrouw uit Hendrik-Ido-Ambacht en een 51-jarige Rotte...

Tropische temperaturen vandaag: 'Kans op onweer later vanavond en vannacht'

Puffen en zweten geblazen: vandaag beleven we de eerste officiële tropische dag van het jaar. Maar e...

Joas (7) ziet rook door sleutelgat komen en redt zijn broertjes, zusjes en ouders

Als de 7-jarige Joas uit Hardinxveld-Giessendam in bed ligt, ziet hij plotseling rook door het sleut...

Batterijpark langs de N3 krijgt vorm: 144 batterijen staan klaar

De bouw van de grootste stroomopslaglocatie in Nederland vordert gestaag. De afgelopen maanden werde...