Dordrecht, Netherlands

Duif met plakband om vleugel gevonden

In Sterrenburg is gisteren een duif aangetroffen met plastic plakband om zijn vleugel. De dierenambulance Louterbloemen heeft de duif opgehaald in Prattenburg. Inmiddels is er een melding gemaakt bij de Dierenpolitie.
Sofia Letova | 6 juni 2017 11:25 | Aangepast op 6 juni 2017 11:25
Bewoners in de Prattenburg troffen gisteren de duif aan in de tuin van de buren. De duif kon niet vliegen en daarom belden ze de dierenambulance Louterbloemen om naar de vogel te komen kijken. "We hebben de plakband er gelijk ter plekke afgehaald", zegt ambulancechauffeur Mat Bemer.

De duif is meegenomen naar het dierenasiel Louterbloemen. Wie dit heeft kunnen doen, is nog onbekend. "Ik denk dat het gewoon jeugd is die zich verveelde", zegt de ambulancechauffeur.

Het gaat nu goed met de duif. "In principe had hij niks. Alleen zijn veren waren een beetje beschadigd." De komende twee weken verblijft de vogel in het asiel. Daarna wordt hij weer vrij gelaten in de natuur.

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...