De afgelopen weken hebben een aantal Duitse vloggers en bloggers Nederland bezocht en zijn ze ook actief in de Drechtsteden geweest.
Jasper Kluten | Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 6 augustus 2026 14:00
Redactie Streekomroep | Rijnmond | 5 augustus 2026 19:40
Corrado Francke | 7 augustus 2026 19:21
De Papendrechtsebrug in de N3 is al een week dicht, maar komende dagen zijn er meer afsluitingen op deze weg. Vanaf vrijdagavond tot en met maandagochtend voert Rijkswaterstaat onderhoud uit aan de N3 tussen de aansluiting met de A15 en Papendrecht.
Papendrechter Victor Verbrugge is dit weekend vierde geworden op het WK roeien in Duitsland. Hoewel hij pas vier jaar aan het roeien is, wist hij in de finale bijna een podiumplaats te bemachtigen. “Ik heb alles gegeven om te winnen, maar meer dan dit had ik niet”, blikt hij terug.
Hij is pas 26 jaar oud, en toch heeft Sliedrechter Boudewijn Brandwijk al zeven jaar politieke ervaring. Na jaren in de gemeenteraad te hebben gezeten, is de enthousiaste politicus nu wethouder in zijn eigen dorp. Het moet de opmaat worden naar een toekomst die hem naar het Torentje gaat leiden, want daar ligt de ambitie van de jongste wethouder van onze streek.
Na een afsluiting van meer dan een jaar is de Burgemeester de Raadtsingel in Dordrecht weer open voor verkeer. De weg is veiliger, groener én moet minder overlast veroorzaken voor omwonenden.
Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.
De Zuid-Koreaanse voetballer Seunggyun Bae is ook komend seizoen speler van FC Dordrecht. De 19-jarige middenvelder wordt opnieuw gehuurd van Feyenoord, meldt de Dordtse club.