Dordrecht, Netherlands

Duiven maken een nestje onder zonnepanelen

Twee duiven zorgde er zaterdagmiddag voor dat de brandweer naar de Damstraat moest komen. Bewoners dachten dat de twee vast zaten onder de zonnepannelen, maar niets bleek minder waar.
Dennis Koorevaar | 8 maart 2021 16:00 | Aangepast op 8 maart 2021 16:00
De brandweer ging met een hoogwerker het dak op om te kijken hoe de duifjes er bij zaten, maar toen bleek dat ze niet vastzaten, maar een nestje hadden gemaakt.

Volgens de bewoners maken de dakduiven nogal veel herrie en daar hebben ze last van, toch zullen de bewoners gewoon geduldig moeten wachten tot de duiven een andere onderdak zoeken.

Lees ook

Zorgen en frustratie over afsluiting N214 tijdens dichte brug: ´erg penibel´

Wie om wil rijden als de A15 vaststaat, komt dit najaar bedrogen uit. In september gaan er in versch...

Groen licht voor renovatie hoofdrioolgemaal Maria Montessorilaan

Het hoofdrioolgemaal aan de Dordtse Maria Montessorilaan wordt grondig gerenoveerd. Woensdag heeft w...

Gemeente Molenlanden heeft creatieve oplossing voor werknemerstekort

De gemeente Molenlanden lost hun personeelstekort op door gepensioneerden weer aan het werk te zette...

Cees (71) waakt aan bed in laatste levensfase: 'Niemand verdient het om alleen te sterven'

Sliedrechter Cees Kros is waakvrijwilliger in het woonzorgcentrum bij hem in de buurt. Hij zit regel...

Dirigent Wilhelminakerk krijgt erespeld tijdens afscheidsconcert: ‘Totaal door verrast’

Als dirigent Ries van der Zouwen (70) afgelopen weekend voor het laatst zijn stokje neerlegt na een ...

Bezwaren, kosten en onzekerheid remmen woningbouw: meeste gemeenten halen eigen ambities niet

Lang niet alle colleges hebben de woningbouwplannen die zij hadden in de afgelopen coalitieperiode, ...