Dordrecht, Netherlands

Duizendste deelnemer project Hartveilig Wonen

Het project Hartveilig Wonen heeft haar duizendste deelnemer in het zonnetje gezet. Door dit initiatief wordt het mogelijk dat buurtbewoners actie kunnen ondernemen bij een hartstilstand in de buurt. Jeroen Ravelli, de duizendste persoon in Dordrecht bevoegd om te reanimeren, werd verrast met een bloemetje. Jeroen zelf is prettig verbaasd.
Alka Goos | 24 april 2018 18:30 | Aangepast op 24 april 2018 18:30
‘Ik voelde mij aangesproken door het verhaal. Het feit dat er meer dan 15.000 mensen per jaar te maken krijgen met een hartstilstand, is best erg. Daarom zou ik er, mocht er iets in de buurt gebeuren, er klaar voor willen staan.’

De stichting Reanimatie Dordrecht hoopt dat in de komende tijd nog meer mensen zich zullen aanmelden. Het streven is dat er zo snel mogelijk minimaal 1500 mensen in Dordrecht zijn die kunnen reanimeren.

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...