Dordrecht, Netherlands

Dutch Windmills begint niet goed

De eerste wedstrijd van nieuweling Dutch Windmills in de Dutch Basketball League tegen Landstede Zwolle werd met 78-64 verloren.
Gert van der Steen | 8 oktober 2018 12:23 | Aangepast op 8 oktober 2018 12:23
De nieuwe formatie stond bij de rust met 16 punten achter en haalde dat verschil ook gedurende het 3e en 4e kwart niet meer in.


Aanstaande zaterdag 13 oktober speelt het team in Rotterdam tegen Feyenoord, dat ook de eerste wedstrijd heeft verloren.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...