Dordrecht, Netherlands

'Dwaalspoor' stopt definitief na opnieuw (te) grote belangstelling

Het 'dwaalspoor' in de binnenstad is dinsdag voor de tweede achtereenvolgende avond drukbezocht. Voor burgemeester Wouter Kolff was dit reden genoeg definitief de stekker te trekken uit het lichtproject.
Corrado Francke | 30 december 2020 16:57 | Aangepast op 30 december 2020 16:57
Niet permitteren

"We kunnen ons de huidige drukte echt niet permitteren, gezien corona en de druk op de zorg", aldus burgemeester Wouter Kolff op zijn Facebookpagina. "Dat heeft ertoe geleid dat we helaas definitief moeten stoppen met de mooi uitgelichte gevels."

"We proberen telkens de balans te vinden tussen vrijheden, licht, lucht en ruimte voor mensen versus beperkingen om corona in een hoekje te krijgen", benadrukt Kolff, die vindt dat het project lang leek goed te gaan. "Totdat het in deze omstandigheden te druk wordt. Ik begrijp de teleurstelling, maar we proberen toch mensen wat ruimte te geven, totdat het niet langer gaat."

Maatregel

Een dag eerder zei de gemeente nog

Lees ook

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...