gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Dwaalspoor' stopt definitief na opnieuw (te) grote belangstelling

59c96d3c76a4f2191ab2d5becb82bd3e

Het 'dwaalspoor' in de binnenstad is dinsdag voor de tweede achtereenvolgende avond drukbezocht. Voor burgemeester Wouter Kolff was dit reden genoeg definitief de stekker te trekken uit het lichtproject.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Niet permitteren

"We kunnen ons de huidige drukte echt niet permitteren, gezien corona en de druk op de zorg", aldus burgemeester Wouter Kolff op zijn Facebookpagina. "Dat heeft ertoe geleid dat we helaas definitief moeten stoppen met de mooi uitgelichte gevels."

"We proberen telkens de balans te vinden tussen vrijheden, licht, lucht en ruimte voor mensen versus beperkingen om corona in een hoekje te krijgen", benadrukt Kolff, die vindt dat het project lang leek goed te gaan. "Totdat het in deze omstandigheden te druk wordt. Ik begrijp de teleurstelling, maar we proberen toch mensen wat ruimte te geven, totdat het niet langer gaat."

Maatregel

Een dag eerder zei de gemeente nog

Lees ook

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

festival

Doet Dordrecht gooi naar titel Culturele Hoofdstad van Europa?

Het college van burgemeester en wethouders wil Dordrecht aanmelden voor de titel Europese Culturele Hoofdstad 2033. De gemeenteraad wordt gevraagd om daarmee in te stemmen. Of Dordrecht uiteindelijk echt kandidaat wordt, is nog niet zeker.

1131bcb2-d048-353e-9418-3d57e550165b (1)

Kapper dagenlang gegijzeld en bedreigd: 'Het is een gewone jongen'

Een kapper is in maart van dit jaar gegijzeld gehouden in Papendrecht waarbij losgeld werd gevraagd. Na twee dagen is het slachtoffer weer vrijgelaten. Het is niet bekend of het geld is betaald.

nieuwlekkerland

Bekladdingen met hakenkruizen in Israëlische vlag, gemeente doet aangifte

Op meerdere plekken in Nieuw-Lekkerland zijn woensdag bekladdingen van Israëlische vlaggen met hakenkruizen aangetroffen. De gemeente Molenlanden heeft aangifte gedaan.

businkautobrandwillemmarisstraat

Metershoge vlammen slaan uit auto

Een auto is in de nacht van zondag op maandag uitgebrand in Dordrecht. Toen de brandweer arriveerde, sloegen de vlammen uit het voertuig.