gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Dwaalspoor' stopt definitief na opnieuw (te) grote belangstelling

59c96d3c76a4f2191ab2d5becb82bd3e

Het 'dwaalspoor' in de binnenstad is dinsdag voor de tweede achtereenvolgende avond drukbezocht. Voor burgemeester Wouter Kolff was dit reden genoeg definitief de stekker te trekken uit het lichtproject.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Niet permitteren

"We kunnen ons de huidige drukte echt niet permitteren, gezien corona en de druk op de zorg", aldus burgemeester Wouter Kolff op zijn Facebookpagina. "Dat heeft ertoe geleid dat we helaas definitief moeten stoppen met de mooi uitgelichte gevels."

"We proberen telkens de balans te vinden tussen vrijheden, licht, lucht en ruimte voor mensen versus beperkingen om corona in een hoekje te krijgen", benadrukt Kolff, die vindt dat het project lang leek goed te gaan. "Totdat het in deze omstandigheden te druk wordt. Ik begrijp de teleurstelling, maar we proberen toch mensen wat ruimte te geven, totdat het niet langer gaat."

Maatregel

Een dag eerder zei de gemeente nog

Lees ook

drod 07

Van de Krommedijk naar Kralingen: FC Dordrecht raakt Van Vianen kwijt

Daniël van Vianen verruilt FC Dordrecht voor Excelsior. De talentvolle middenvelder uit Groot-Ammers tekent voor drie seizoenen plus optie voor nog een jaar in het Rotterdamse Kralingen.

merwelandne

Grote schrik na dodelijk ongeluk bij De Merwelanden: ‘Hier is bijna nooit toezicht’

Geschrokken reacties daags na het ongeluk bij Dordtse zwemplas de Merwelanden. Woensdagmiddag kwam een 18-jarige jongen niet meer boven na een duik in het water en overleed uiteindelijk in het ziekenhuis. Het roept vragen op over de toezicht bij de zwemplas: ‘Er staan hier vrijwel nooit toezichthouders.’

e6dc5178-950f-4be5-ab72-dbb9a069de40

Man botst tegen lantaarnpaal op dijk en raakt zwaargewond

Een scooterrijder is zondagnacht op een lantaarnpaal geklapt in Zwijndrecht. Daarbij raakte hij zwaargewond.

politie 02

Onveiligheidsgevoel in meeste gemeenten gegroeid, ook ervaren sommigen meer overlast

Het onveiligheidsgevoel van inwoners is in de meeste gemeenten in onze streek gestegen ten opzichte van 2023. Ook ervaren de inwoners van een aantal gemeenten meer overlast in de buurt. Dat blijkt uit de Veiligheidsmonitor, een tweejaarlijks terugkerend bevolkingsonderzoek.

zand

Van een gloednieuw fietspad tot een beveiliger: zo komt je straks veilig de rivier over

Om het voor reizigers makkelijker te maken, wordt er een fietspad aangelegd aan de Kerkedreef in Dordrecht. Zo kan de speciale pont op een veiligere manier worden bereikt, zodra de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug starten. En ook aan de overkant wordt er hard gewerkt om alles klaar te maken.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.