gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

'Dwaalspoor' stopt definitief na opnieuw (te) grote belangstelling

59c96d3c76a4f2191ab2d5becb82bd3e

Het 'dwaalspoor' in de binnenstad is dinsdag voor de tweede achtereenvolgende avond drukbezocht. Voor burgemeester Wouter Kolff was dit reden genoeg definitief de stekker te trekken uit het lichtproject.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Niet permitteren

"We kunnen ons de huidige drukte echt niet permitteren, gezien corona en de druk op de zorg", aldus burgemeester Wouter Kolff op zijn Facebookpagina. "Dat heeft ertoe geleid dat we helaas definitief moeten stoppen met de mooi uitgelichte gevels."

"We proberen telkens de balans te vinden tussen vrijheden, licht, lucht en ruimte voor mensen versus beperkingen om corona in een hoekje te krijgen", benadrukt Kolff, die vindt dat het project lang leek goed te gaan. "Totdat het in deze omstandigheden te druk wordt. Ik begrijp de teleurstelling, maar we proberen toch mensen wat ruimte te geven, totdat het niet langer gaat."

Maatregel

Een dag eerder zei de gemeente nog

Lees ook

drugshuissluis

Voorwaardelijke celstraf voor man (35) die hennepkwekerij runde

Een 35-jarige bewoner van Groot-Ammers is eerder deze week veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van drie maanden. De man runde in een huis aan de Sluis een hennepkwekerij met zo’n driehonderd planten.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

20260903192557

Vrouw (28) raakt ernstig gewond bij ongeluk op snelweg, slachtoffer gereanimeerd

Bij een ongeluk op de A16 richting Breda is donderdagavond een 28-jarige vrouw ernstig gewond geraakt. Zij stond naast haar auto met pech op de vluchtstrook, toen een andere auto op haar auto inreed.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

pexels-sora-shimazaki-5926389

Gemeente waarschuwt voor nepberichten: 'Klik niet op de link'

De gemeente Molenlanden waarschuwt voor phishingberichten, die veel inwoners de afgelopen dagen hebben ontvangen. De berichten lijken te zijn verstuurd door GBLT (gemeente- en waterschapsbelastingen). Daarin wordt gevraagd om een betaling te doen door op een link te klikken.

zonnepanelen op dak Pexels

Een op de drie woningen heeft zonnepanelen, deze gemeente bungelt onderaan

Van alle woningen in onze streek heeft gemiddeld een op de drie huizen zonnepanelen op het dak. Dat blijkt uit een inventarisatie door vergelijkingsplatform Slimster. In Hardinxveld-Giessendam zijn de meeste huizen te vinden met panelen op het dak, maar er is één gemeente die daarbij ver achterblijft.