Dordrecht, Netherlands

Dwangsom voor biljartcentrum en chiropractor

Burgemeester Kolff heeft een last onder dwangsom opgelegd aan biljartcentrum Merwehof en aan Atlas Gezondheid. De exploitanten hielden zich niet aan de Tijdelijke wet maatregelen Covid-19, zo laat de gemeente weten.
Marjolein Vos | 9 februari 2021 10:04 | Aangepast op 9 februari 2021 10:04
De dwangsom voor het biljartcentrum is voor een volgende overtreding vastgesteld op 2.000 euro per overtreding met een maximum van 10.000 euro. Atlas Gezondheid dient bij een volgende overtreding 10.000 euro boete te betalen met een maximum van 30.000 euro.

Het Biljartcentrum hield zich eerder al niet aan de corona-maatregelen. Het bedrijf was op 14 en 17 januari gewoon geopend terwijl dat vanwege de lockdown niet mag.  Vijf bezoekers hadden zich verstopt in een kast.

Ook de gezondheidspraktijk mag niet op zijn, maar was dat wel op 3 februari.

De dwangsommen zijn er op gericht herhaling van de overtredingen te voorkomen, laat een woordvoerder van de gemeente weten. Bij een eerstvolgende overtreding wordt de dwangsom verbeurd. Dit betekent dat de dwangsom die is opgelegd, betaald dient te worden.

Foto: Jordy Nijenhuis


Meest gelezen

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

ID verdwijnt in stembus en 'verandering gevraagd' op Station Dordrecht

Trevyn van Houwelingen | Redactie Streek 56 | 29 okt 2025 10:29

Lees ook

Dordts raadslid Ruby Pichel splitst van Forum voor Democratie: ‘Ik heb het lang en goed overwogen’

Ruby Pichel heeft besloten om af te splitsen van de partij Forum voor Democratie, die ze tot vorige...

DrechtStadLoop haalt 15 duizend euro op voor sportruimte kankerpatiënten

“Dat de DrechtStadLoop het goed doet, dat is duidelijk”, besluit bestuurslid Maurice Laparlière. Een...

De Plucheplakkers vieren 100e podcast met twee oude bekenden

De Plucheplakkers hebben de honderdste aflevering bereikt! Daarom vinden Arco Bomgaars (AD/De Dordte...

Handtastelijke arts mag vijf jaar niet meer aan de slag, maar hoeft niet de cel in

Een 57-jarige internist uit Dordrecht, die in het Maasstad Ziekenhuis drie coassistenten en een pati...

Dordtse Vrijwilligersprijzen: welke organisatie gaat er vandoor met de publieksprijs?

Welke Dordtse vrijwilligersorganisatie viel jou afgelopen jaar het meest op? Vanaf deze zaterdag kun...

Internetsensatie Chatmo uit Papendrecht met Wesley Sneijder naar bijzonder WK

Mohamed Rashid, beter bekend als Chatmo, vertegenwoordigt begin volgend jaar Nederland tijdens het w...