gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dymphina Jooren maakt nieuwe versie van receptenboek

142719282b6a421dc74a1c7880b9ca38.jpg

In haar zoektocht naar een oplossing voor haar burn-out en depressie, ontdekte Dymphina Jooren dat bepaalde voedingsstoffen voor meer geluk zorgen. Ze bundelde haar kennis in de tweede versie van een ‘geluksreceptenboek’.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Ik ben uit gaan zoeken hoe ik die stoffen in mijn hersenen kan krijgen”, legt ze uit. “Daarvoor ben ik naar universiteiten gaan bellen, heb ik gesprekken gevoerd met professoren en informatie opgezicht.”

En dat gebeurt precies op het juiste moment, zoals ze zelf zegt. Want door alle plotselinge veranderingen van de coronacrisis, hebben veel Nederlanders een tekort aan geluksstofjes en staan ze op instorten.

Het boek bevat 365 recepten die Jooren heeft gegeten. “Mensen kunnen zelf aan de hand van tabellen gerechten gaan samenstellen.” In korte, gemiddelde en lange bereiding is het mogelijk om de recepten te maken.

Lees ook

Foto voor artikel - web.JPG

Geen ouderbijdrage, wel speciaal fonds: iedereen kan speciale lessen en uitjes sponsoren

Hoe zorg je als school voor uitstapjes en speciale lessen als daar geen geld voor is? De Nestas scholengroep denkt daar een oplossing voor te hebben. Woensdag 18 maart wordt de stichting Vrienden van Nestas gelanceerd.

bosboomtoussaintstraat.jpeg

Kamer gesloten na vondst harddrugs en vuurwapen

Een kamer in een woning aan de Bosboom-Toussaintstraat is door de burgemeester van Dordrecht gesloten. Er is namelijk een grote hoeveelheid aan harddrugs en een vuurwapen met kogels gevonden.

zwinna.jpg

Dit zijn de Zwijndrechtse verkiezingsplannen tegen (jeugd)overlast

In Zwijndrecht leven politieke zorgen om (jeugd)overlast in de gemeente, maar met welke maatregelen willen de lokale partijen dit tegengaan? In de verkiezingsprogramma's komt vooral de term preventie naar voren.

dordrechtkiest.png

VERKIEZINGEN

Terugkijken: Dordrecht Kiest

Weet jij nog niet op wie je gaat stemmen tijdens de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag? De afleveringen van Dordrecht Kiest kunnen een steuntje in de rug bieden aan de nu nog zwevende kiezer.

Hellingen Dordrecht

Deze Dordtse straat is drie weken afgesloten

De straat Hellingen in Dordrecht is vanaf deze dinsdag tot en met uiterlijk 10 april afgesloten voor auto- en fietsverkeer. In die tijd wordt er gewerkt aan leidingen en kabels onder het wegdek.

foto artikel de stemming in sliedrecht.jpg

De Stemming in Sliedrecht: ‘Heel wenselijk dat de nachtbus terugkomt’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners zelf? Op 18 maart zijn de stembussen geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe duiken wij in de meningen van de inwoners: welke onderwerpen vinden zij het belangrijkst of juist helemaal niet? Vandaag: Sliedrecht.