gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dymphina Jooren maakt nieuwe versie van receptenboek

142719282b6a421dc74a1c7880b9ca38

In haar zoektocht naar een oplossing voor haar burn-out en depressie, ontdekte Dymphina Jooren dat bepaalde voedingsstoffen voor meer geluk zorgen. Ze bundelde haar kennis in de tweede versie van een ‘geluksreceptenboek’.

Corrado Francke |  | Aangepast op
“Ik ben uit gaan zoeken hoe ik die stoffen in mijn hersenen kan krijgen”, legt ze uit. “Daarvoor ben ik naar universiteiten gaan bellen, heb ik gesprekken gevoerd met professoren en informatie opgezicht.”

En dat gebeurt precies op het juiste moment, zoals ze zelf zegt. Want door alle plotselinge veranderingen van de coronacrisis, hebben veel Nederlanders een tekort aan geluksstofjes en staan ze op instorten.

Het boek bevat 365 recepten die Jooren heeft gegeten. “Mensen kunnen zelf aan de hand van tabellen gerechten gaan samenstellen.” In korte, gemiddelde en lange bereiding is het mogelijk om de recepten te maken.

Lees ook

googlestreetviewa16a15

Rijstrook op fly-over van A16 naar A15 dicht door sinkhole

Rijkswaterstaat heeft de linkerrijstrook van de fly-over van de A16 naar de A15 bij knooppunt Ridderkerk voorlopig afgesloten. Onder het wegdek aan het einde van de fly-over is door regenwater een spoelgat ontstaan, een zogenoemd sinkhole.

Website foto

Deze Dordtse polder is jarig: honderd jaar geleden ingedijkt

De Biesboschpolder in Dordrecht bestaat op 1 september precies honderd jaar. In al die jaren heeft het gebied meerdere functies gehad: van werkverschaffingsproject tot landbouwgrond en de laatste decennia steeds vaker als recreatief natuurgebied. Onder de rook van de wijk Sterrenburg genieten nu steeds meer natuurliefhebbers van er kunnen wandelen, fietsen of de hond uitlaten.

Wilhelminaboom

Eigenaresse van eetcafé: ‘Ik hoop dat we na de zomervakantie een frisse start kunnen maken’

Monique van Esseveld hoopt na de zomervakantie op een frisse start bij haar eetcafé De Wilhelminaboom. Eerder werden beide bedrijfsauto’s van haar bedrijf in brand gestoken. Hoewel de nieuwe bedrijfsauto’s inmiddels weer op het terrein staan, blijven er onzekerheden.

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

archieffotopolitie

Explosie in Arkel, huis raakt beschadigd

Bij een huis in Arkel is in de nacht van woensdag op donderdag een explosie geweest. Er is nog niemand aangehouden, meldt de politie.