gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Echtpaar Trenning 75 jaar getrouwd

Een hoop bloemen en een lekker stuk taart bij de Dordtse Harm en Maria Trenning, want ze zijn 75 jaar getrouwd. Een bezoek van de burgemeester mocht ook niet ontbreken.

Vera Willers |  | Aangepast op
"Ik heb wel vaker echtparen die 60 jaar getrouwd zijn, soms zelfs 70 jaar. Maar 75 jaar getrouwd komt zelden voor dus ik vind het heel bijzonder om daar bij te zijn", zegt burgemeester Kolff. Het echtpaar was erg blij met het bezoek van Kolff. De ontmoeting tussen Harm en Maria is tot op de dag van vandaag nog de rode draad van hun liefdesleven. "We waren beiden op een verjaardag van onze oom en tante, en toen kwam er een jongeman naar me toe die zei: 'Hallo, ik ben Peter Pech'. Ik reageerde toen heel ad rem: 'Aangenaam, juffrouw Snip'", zegt Maria Trenning.

Wat hun huwelijk tot stand houdt, ligt volgens Maria Trenning aan de communicatie tussen haar en haar man. "Als ik iets verkeerd heb gezegd, dan vraag ik hem of hij mij wil vergeven. Erover praten en niet met ruzie naar bed gaan."

Lees ook

yv202643NKS08299.jpg

Play-offplek FC Dordrecht verder uit zicht na dreun van Roda JC

Wat eindelijk weer eens een stap richting play-offdeelname moest worden, eindigde voor FC Dordrecht vrijdagavond in mineur én in het rechterrijtje. In eigen stadion ging de ploeg van Dirk Kuijt hard onderuit tegen Roda JC: 0-3.

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.

foto erik rtv papendrecht

Crowdfunding geeft RTV Papendrecht-vrijwilliger Erik Vastenouw zijn drive-in terug

De Papendrechter die afgelopen november zijn dj-spullen kwijtraakte, is nu weer gigantisch blij. Erik Vastenouw heeft via een crowdfunding, opgestart door zijn vrouw Cora, genoeg geld bij elkaar verzameld om de gestolen spullen opnieuw te kopen.

OPMA20260401 Nieuwe Raad.jpg

Ad neemt een kijkje bij de kersverse gemeenteraad

We hebben een nieuwe gemeenteraad in Dordrecht. De woensdag beëdigde raad is een combinatie van oude bekenden en nieuwe gezichten. In de nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik enkele van deze nieuwe gezichten. Daarna is Ad ook nog in gesprek gegaan met verschillende lijsttrekkers over de bevindingen van de verkenner, waarover de partijen diezelfde dag hebben gedebatteerd.

ongehoord.png

Verdachten mishandeling koe veroordeeld: ‘Het lijkt wel alsof jullie hier plezier uithaalden’

Vier verdachten die in Oud-Alblas een koe zouden hebben mishandeld, hebben zich voor de rechter moeten verantwoorden. Zij zouden een zieke koe hebben geschopt, geprikt met een veeprikker en het dier vervolgens levend de stal uit gesleept hebben. Drie van de verdachten hebben taakstraffen en voorwaardelijke gevangenisstraffen opgelegd gekregen.

nugterenhia.png

Lijsttrekker Ambachtse partij splitst zich net na beëdiging af

Melis Nugteren stond afgelopen gemeenteraadsverkiezingen als lijsttrekker op de kandidatenlijst in Hendrik-Ido-Ambacht voor de partij Gemeente Belangen. Maar zijn raadslidmaatschap onder deze partijnaam heeft deze raadsperiode nog geen dag geduurd. Nugteren splitst zich af en gaat verder als eenmansfractie.