gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Echtpaar Trenning 75 jaar getrouwd

Een hoop bloemen en een lekker stuk taart bij de Dordtse Harm en Maria Trenning, want ze zijn 75 jaar getrouwd. Een bezoek van de burgemeester mocht ook niet ontbreken.

Vera Willers |  | Aangepast op
"Ik heb wel vaker echtparen die 60 jaar getrouwd zijn, soms zelfs 70 jaar. Maar 75 jaar getrouwd komt zelden voor dus ik vind het heel bijzonder om daar bij te zijn", zegt burgemeester Kolff. Het echtpaar was erg blij met het bezoek van Kolff. De ontmoeting tussen Harm en Maria is tot op de dag van vandaag nog de rode draad van hun liefdesleven. "We waren beiden op een verjaardag van onze oom en tante, en toen kwam er een jongeman naar me toe die zei: 'Hallo, ik ben Peter Pech'. Ik reageerde toen heel ad rem: 'Aangenaam, juffrouw Snip'", zegt Maria Trenning.

Wat hun huwelijk tot stand houdt, ligt volgens Maria Trenning aan de communicatie tussen haar en haar man. "Als ik iets verkeerd heb gezegd, dan vraag ik hem of hij mij wil vergeven. Erover praten en niet met ruzie naar bed gaan."

Lees ook

1000113157

Supermarkt twee keer ontruimd om mistige damp in magazijn

Een supermarkt aan de Espenhof in Papendrecht is binnen een dag twee keer ontruimd. Beide keren veroorzaakte een kapotte koelmachine een mistige damp in het magazijn, laat een brandweerwoordvoerder weten.

Fakkelprotest Nieuw-Lekkerland

Opnieuw protest tegen mogelijk azc, demonstranten tonen tientallen fakkels

In Nieuw-Lekkerland is woensdagavond opnieuw gedemonstreerd tegen de mogelijke komst van een asielzoekerscentrum (azc) in het dorp. Er werden meerdere toespraken gehouden, waarna de aanwezigen gezamenlijk zo’n zestig fakkels aanstoken. Het protest verliep rustig.

burgemeester ter illustratie AI

OM hield oud-burgemeester Herman J. met spoed aan uit angst voor kindermisbruik

Het Openbaar Ministerie besloot de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht in februari met spoed aan te houden uit angst dat hij kinderen zou gaan misbruiken. Die vrees ontstond na het lezen van seksueel expliciete chats van Herman J. met een onbekende man. De officier van justitie zei dat tijdens het proces tegen de 77-jarige verdachte.

margot smalste huis

Margot woont in het smalste huis van Dordt: 'Alles past erin!'

Hoe smal zou het smalste huis zijn in Dordrecht? Margot de Groot kan het weten, want zij woont al 9 jaar lang aan de Voorstraat in het smalste huis van de stad. Het huis is ruim 2,5 meter breed en heeft in totaal 3 verdiepingen.

2606028031

Neergestoken man (21) in ziekenhuis overleden aan verwondingen

De 21-jarige man die maandagnacht zwaargewond raakte bij een steekpartij in Zwijndrecht, is aan zijn verwondingen overleden. Dat laat de politie via sociale media weten.

fotoazcmol

Kritiek vanuit buurgemeente en ‘grote zorgen’ in dit dorp om beoogde azc-plekken

De zoektocht naar asielzoekerscentra (azc’s) in de gemeente Molenlanden gaat niet zonder slag of stoot. Nog vijf mogelijke locaties blijven over, maar ook die stuiten op verzet. “De draagkracht van ons relatief kleine dorp wordt onevenredig zwaar belast.”