Dordrecht, Netherlands

Echtpaar Vrankenstraat een nacht lang gegijzeld door woningovervallers

De politie heeft maandagmorgen een Papendrechter en een Dordtenaar aangehouden na een woningoverval in de Vrankenstraat. Een echtpaar werd de hele nacht gegijzeld door meerdere verdachten.
Dennis Koorevaar | 22 maart 2021 16:01 | Aangepast op 22 maart 2021 16:01
Volgens het stel van 68 en 50 jaar waren de ongewenste bezoekers zondagavond 20:30 uur de woning binnengedrongen. Eenmaal binnen eisten de overvallers toegang tot de bankrekening van het echtpaar. Dat weigerde mee te werken. Bij de bedreiging raakte de man des huizes licht gewond.

Maandagmorgen 06:30 uur slaagde de bewoner er in om de politie te waarschuwen. Kort daarna kon de politie een 18-jarige jongen uit Papendrecht en 21-jarige man uit Dordrecht aanhouden. Meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.

Lees ook

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...

FC Dordrecht halverwege het seizoen, De Plucheplakkers maken de balans op

De Plucheplakkers zijn er weer na de 2-0 uitnederlaag van FC Dordrecht bij Willem II. De Schapenkopp...

Drie tips over explosie Papendrecht na uitzending Opsporing Verzocht

De politie heeft drie tips ontvangen over een explosie bij een huis in Papendrecht begin juli, nadat...

Schoonzoon van scheepsbouwer Kommer Damen gearresteerd

Een van de personen die vorige week werd opgepakt in het strafrechtelijk onderzoek naar scheepsbouwe...

Ridderkerker (16) vast na beroving met vuurwapen

Een 16-jarige jongen uit Ridderkerk is woensdagavond aangehouden na een beroving met een vuurwapen. ...

650 kerstpakketten voor minima: 'Ze staan er niet alleen voor'

Honderden Dordtse minima ontvangen deze donderdag een kerstpakket. De afgelopen drie dagen stond wij...